Фільтр товарів
  • Ціна
    грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Човни елінг каячного типу з кілем Кардинал

Човни елінг каячного типу з кілем Кардинал

Показати:
Надувний кільовий човен Elling Кардинал К370
Кардинал комбінує в собі остійність, відмінну маневреність і плавучість. Кабот підходить для водного туризму, для відпочинку, сплаву по річках, риболовлі. Швидка збірка, довгий і вузький корпус дозволяє протісківатся в заростях очерету відмінно йде під веслами. ..
17727 грн
Без ПДВ: 17727 грн
Надувний кільовий човен Elling Кардинал К470
Надувний кільовий човен Elling Кардинал комбінує в собі стійкість, відмінну маневреність і плавучість. Кабот підходить для водного туризму, для відпочинку, сплаву по річках, риболовлі. Швидка збірка, довгий і вузький корпус дозволяє протісківатся в заростях очерету відмінно йде під веслами. М..
21648 грн
Без ПДВ: 21648 грн
Надувний кільовий човен Elling Кардинал К430Sl
Кардинал комбінує в собі остійність, відмінну маневреність і плавучість. Кабот підходить для водного туризму, для відпочинку, сплаву по річках, риболовлі. Швидка збірка, довгий і вузький корпус дозволяє протісківатся в заростях очерету відмінно йде під веслами. Модель К 470 з двома паса..
23444 грн
Без ПДВ: 23444 грн

лодки каячного типа с килем

Кільові човни Elling розроблені для сплавів по річках, прогулянок по озерах, водного туризму. Їх використовують любителі активного відпочинку, рибалки, мисливці. Надувні човни оснащені можливістю установки навісного мотора. Каботи характеризуються високою якістю, надійністю і безпекою. Вони мало важать, в не надутому і складеному вигляді поміщаються в пакувальну сумку, виготовлену з ПВХ.

Особливості човнів Кардинал

Звичайний надувний човен Elling, як правило, не дуже стійкий. Варто збільшити швидкість, як судно кидає з боку в бік. При зіткненні з хвилями він втрачає швидкість і виляє. Займатися улюбленим хобі стає просто небезпечно.

Спеціально для вирішення подібних проблем і був розроблений кільовий човен. Він відрізняється від своїх звичайних побратимів наявністю кіля - особливої частини корпусу, за функціями нагадує плавник у риби. Це свого роду зміна в формі обшивки, поліпшує керованість човном "Елінг" каячного типу.

Така важлива частина, як кіль, дозволяє досягти кількох важливих показників:

Кільовий човен Elling Кардинал, який можна купити з доставкою в нашому інтернет-магазині, складається з 5 гермовідсіків. Якщо один з них буде пошкоджений, то інші утримають каяк на плаву. Залежно від моделі вантажопідйомність човнів становить від 210 до 370 кг. Човники можуть вмістити 2-3 людини.

Мотокаяки розраховані на максимальну потужність підвісного мотора - до 10 к.с. Човни поєднують хорошу плавучість, маневреність і стійкість на хвилі. Мотокаяки виконані з міцної тканини ПВХ щільністю 1000 г / м2. V-подібне кильове днище забезпечує максимальну керованість і захищає човен на поворотах.

Завдяки кіля спрощуються повороти при прискоренні. Це досягається за рахунок додаткової протидії бортовому ковзанню.

Кіль дозволяє набагато краще протистояти потоку води. Човни Elling з плоским днищем не можуть продемонструвати подібних результатів.

Кільовий човен ПВХ дозволяє спростити процес управління та знизити ризики при плаванні в складних умовах.

При виготовленні кильових судів використовують п'ять шарів тканини ПВХ. Вона міцна і її нелегко пробити очеретами або рибальськими гачками, на які запросто можна наштовхнутися під час плавання.

Окремий бонус надувного кільового човна в можливості гліссирувания. Це особливий режим плавання, при якому зіткнення корпусу судна з водою мінімальне. При цьому істотно зменшуються всі сили опору, які діють на човен при русі. При всіх перерахованих вище плюсах додається ще один: мінімальна витрата палива. Такого ефекту можна домогтися при швидкості човна вище 20км / год. Такої швидкості легко домогтися, оскільки на цей різновид човна можна встановлювати двигуни з граничною потужністю 30 л.с.

Переважні характеристики

Недоліки надувних кільових човнів

Як і всюди, є слабкі місця, які є зворотним боком медалі. Кіль найчастіше теж є надувною частиною. Щоб збільшити жорсткість і забезпечити надійну фіксацію кіля, потрібен настил більш високої жорсткості. Надійно підперте днище забезпечує стійкість і високу керованість плавального судна.

Крім цього, є ще кілька речей, яким варто приділити увагу:

Коли потрібно купувати такий човен

Купувати кільовий ПВХ човен просто так не має сенсу. Якщо вам досить використовувати для пересування весла або електричного мотору, таке придбання не виправдано. Надувні кильові човни купуються під мотор відповідної потужності - від 5 до 30 кінських сил. Найкраще купити човен "Елінг"

Другий випадок, коли придбання кільового човна - необхідність, а не примха, розмір човна, що перевищив позначку в 3 метри. Плавального засобу таких розмірів і з такою потужністю двигуна небезпечно пересуватися по воді без наявності надувного кіля. Керованість буде істотно нижче, що збільшить ризики при русі на високій швидкості.

Не забувайте: жорсткий настил дозволить збільшити стійкість судна і комфорт під час плавання.

Сучасні виробники надають можливість придбання однієї і тієї ж моделі човна в двох варіантах: з кілем і без нього. Яскравий приклад - човен з кілем "Кардинал". У неї прекрасні ходові якості.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете варіант, який підходить саме вам. Купіть кільову надувний човен вже сьогодні - нехай ваше плавання буде приємним і безпечним!