Фільтр товарів
  • Ціна
    грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Тримач GoPro

Тримач GoPro

Показати:
Ng001 Тримач для установки камери або портативних навігаційних вогнів
Тримач Ng001 дозволяє встановлювати і налаштовувати необхідне положення портативної камери або навігаційного вогню або іншого обладнання. Тримач для установки камери та навігаційних вогнів може бути виконаний у двох кольорах: чорний і сірий. До складу входить адаптер виготовлений з поліаміду як..
549 грн
Без ПДВ: 549 грн
Ng002 Поворотно-похилий держатель для установки камери або портативних навігаційних вогнів
Тримач Ng002 дозволяє встановлювати і налаштовувати необхідне положення портативної камери або навігаційного вогню або іншого обладнання. Тримач для установки камери та навігаційних вогнів може бути виконаний у двох кольорах: чорний і сірий. До складу входить адаптер виготовлений з поліаміду як..
539 грн
Без ПДВ: 539 грн
Ng003 Тримач для установки камери або портативних навігаційних вогнів
Тримач Ng003 дозволяє встановлювати і налаштовувати необхідне положення портативної камери або навігаційного вогню або іншого обладнання. Тримач для установки камери та навігаційних вогнів може бути виконаний у двох кольорах: чорний і сірий. До складу входить адаптер виготовлений з поліаміду як..
324 грн
Без ПДВ: 324 грн
Ng004 Тримач для 2-х екшн камер або портативних навігаційних вогнів
Тримач Ng004 дозволяє встановлювати і налаштовувати необхідне положення портативної камери або навігаційного вогню або іншого обладнання. Тримач для установки камери та навігаційних вогнів може бути виконаний у двох кольорах: чорний і сірий. До складу входить адаптер виготовлений з поліаміду як..
439 грн
Без ПДВ: 439 грн
Ng005 Поворотний тримач для екшн-камер 1/4
Тримач Ng005 дозволяє встановлювати і налаштовувати необхідне положення портативної камери або фототехніки та іншого обладнання. Тримач для установки камери та навігаційних вогнів може бути виконаний у двох кольорах: чорний і сірий. До складу входить адаптер виготовлений з поліаміду який встано..
459 грн
Без ПДВ: 459 грн
Ng005 Поворотний тримач для екшн-камер 1/4
Тримач Ng005 дозволяє встановлювати і налаштовувати необхідне положення портативної камери або фототехніки та іншого обладнання. Тримач для установки камери та навігаційних вогнів може бути виконаний у двох кольорах: чорний і сірий. До складу входить адаптер виготовлений з поліаміду який встано..
0 грн
Без ПДВ: 0 грн
Ng400 Тримач для екшн-камери з подовжувачем Ex400 з можливістю повороту і нахилу
Тримач Ng400 дозволяє встановлювати і налаштовувати необхідне положення портативної камери або навігаційного вогню або іншого обладнання. Тримач для установки камери та навігаційних вогнів може бути виконаний в одному кольорі: чорний. Довжина даного власника 400 мм. До складу входить адаптер ви..
779 грн
Без ПДВ: 779 грн
Ng600 телескопічний двоступеневий держатель екшн- камери, довжиною 600 мм з можливістю повороту і нахилу
Тримач Ng600 дозволяє встановлювати і налаштовувати необхідне положення портативної камери або навігаційного вогню або іншого обладнання. Тримач для установки камери та навігаційних вогнів може бути виконаний в одному кольорі: чорний. Довжина даного власника 600 мм. До складу входить адаптер ви..
1109 грн
Без ПДВ: 1109 грн
Ng1100 телескопічний триступеневий держатель екшн-камери довжиною 1100 мм з можливістю повороту і нахилу
Тримач Ng1100 дозволяє встановлювати і налаштовувати необхідне положення портативної камери або навігаційного вогню або іншого обладнання. Тримач для установки камери та навігаційних вогнів може бути виконаний в одному кольорі: чорний. Довжина даного власника 1100 мм. До складу входить адаптер ..
1289 грн
Без ПДВ: 1289 грн

лодки каячного типа с килем

Тримач GoPro - призначений для кріплення камери GoPro на борт плавзасобу.