Фільтр товарів
  • Ціна
    грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Насоси для човнів

Насоси для човнів

Показати:
01.02 Насос пластиковий з камерою високого тиску (6,3 + 1,2)
Механічні ножні насоси зручні у використанні , оскільки не залежать від електрики. Але , вибираючи такий насос , особливо важливо враховувати час накачування їм плавзасоби , а також міцність матеріалів , з яких він виготовлений. Як показує практика , надути і здути човен за допомо..
798 грн
Без ПДВ: 798 грн
01.03 Насос пластиковий 7,5 л
Механічні ножні насоси зручні у використанні , оскільки не залежать від електрики. Але , вибираючи такий насос , особливо важливо враховувати час накачування їм плавзасоби , а також міцність матеріалів , з яких він виготовлений. Як показує практика , надути і здути човен за допомо..
634 грн
Без ПДВ: 634 грн
01.01 Насос 6л (фанерний)
Механічні насоси для надувних човнів визнані більш зручними у використанні і більш надійними , ніж електричні , оскільки є автономними і ніяк не залежать від електрики. Для накачування надувних човнів часто використовується механічний ножний насос , широкий асортимент яких представлений..
617 грн
Без ПДВ: 617 грн
01.04 Насос пластиковий 5 л
Механічний насос Borika 5.0 L - відмінний вибір для використання на природі , т. К. Він не вимагає електроенергії. По конструкції це не зовсім класичний насос жаба , оскільки він набагато міцніший і володіє багатьма перевагами , характерними для насосів Borika. Це невеликий , компактн..
588 грн
Без ПДВ: 588 грн
24.03 Штуцер з ущільнювачем універсальний з насадками
..
59 грн
Без ПДВ: 59 грн
01.05 Насос 3л пластиковий
Механічний насос Borika 3.0 L - відмінний вибір для використання на природі , т. К. Він не вимагає електроенергії. По конструкції це не зовсім класичний насос жаба , оскільки він набагато міцніший і володіє багатьма перевагами , характерними для насосів Borika. Це невеликий , компактн..
469 грн
Без ПДВ: 469 грн
24.01 Шланг гофрований в зборі 1,2 м
Зроблено з еластичного матеріалу. Дуже комфортно можна користуватися, навіть при низьких температурах. У комплект не входять універсальні насадки. ..
0 грн
Без ПДВ: 0 грн
24.01 Шланг гофрований в зборі 1,2 м
Зроблено з еластичного матеріалу. Дуже комфортно можна користуватися, навіть при низьких температурах. У комплект входять універсальні насадки. ..
107 грн
Без ПДВ: 107 грн
24.21 Шланг гофрований в зборі 1,5 м
..
108 грн
Без ПДВ: 108 грн
24.07 Шланг гофрований в зборі 2,0 м
Шланг гофрований в зборі для насосів довгою 2,0 м, виготовлений з поліетилену в комплекті з універсальними насадками для повітряних клапанів всіх типів і різьбовим штуцером під насос Борика. ..
114 грн
Без ПДВ: 114 грн
24.11 Шланг з ПВХ в зборі 1,4 м посилений
Шланг посилений для повітряних насосів довжиною 1,4 м виготовлений з ПВХ в зборі з набором універсальних насадок для повітряних клапанів всіх типів і різьбовим штуцером для насоса Борика. ..
0 грн
Без ПДВ: 0 грн
24.08 Штуцер під насос
..
25 грн
Без ПДВ: 25 грн
24.12 Шланг з ПВХ в зборі 1,6 м посилений
Шланг посилений для повітряних насосів довгою 1,6 м виготовлений з ПВХ в зборі з набором універсальних насадок для повітряних клапанів всіх типів і різьбовим штуцером для насоса Борика. ..
0 грн
Без ПДВ: 0 грн
24.13 Шланг з ПВХ в зборі 1,9 м посилений
Шланг посилений для повітряних насосів довгою 1,9 м виготовлений з ПВХ в зборі з набором універсальних насадок для повітряних клапанів всіх типів і різьбовим штуцером для насоса Борика. ..
0 грн
Без ПДВ: 0 грн
24.05 Штуцер для клапанів
..
25 грн
Без ПДВ: 25 грн

лодки каячного типа с килем

човнові насоси

насоси для човнів

Особливістю і недоліком надувних човнів є те, що їх потрібно постійно накачувати і спускати. Проблема легко вирішується за допомогою насоса. І чи стане для вас накачування човна серйозним випробуванням або звичайним, штатним заходом визначає саме якість гідравлічного інструменту.

Насоси для човнів пвх - важливий момент в житті будь-якого туриста-човняра, рибалки. Вибрати відповідний товар в нашому інтернет-магазині можна швидко, без зайвого занепокоєння. Зателефонуйте прямо зараз, і менеджери допоможуть підібрати рішення на будь-який гаманець. Також варто враховувати те, що існує кілька видів насосів для човнів. Чим саме оніотлічаются один від одного, як правильно вибрати дане пристосування і які бувають розглянемо далі в статті.

Насоси ножного типу

Ножні прилади для човнів поставляються з більшістю надувних плавзасобів. Через особливості будови, пристосування називають «жабами», це дуже популярна і зручна конструкція. «Жаба» ідеально підходить для водного транспорту невеликого і середнього розмірів.

Принцип роботи простий і надійний. Вони досить компактні і трохи важать, їх зручно зберігати і перевозити. Помірна вартість дає можливість легко підібрати заміну зламати приладу або дістати запчастини за вельми доступною ціною.

Конструкція більшості таких насосів однотипна. Головні відмінності полягають в розмірі повітряної камери, створюваному тиску. Пристрій в 6 літрів може легко накачати човен 3.5 м. За 10 хвилин.

як вибирати

Купуючи спеціалізований інструмент рекомендуємо уважно вивчити сировину, з якого зроблені головні частини. Елементи, які беруть тиск, повинні бути зроблені з якісної синтетики, а елементи каркаса - з нержавіючої сталі.

Хороший прилад нагнітає тиск 400-800 mbar. Цей параметр визначається габаритами плавзасоби.

ручні насоси

насоси для човнів пвх

Для човнів, що мають оболонки високого тиску добре підійде пристрій ручного типу. Ручний прилад може розвивати тиск до 800 mbar.

Це гідравлічна машина подвійної дії, що працює при русі вгору і вниз, що може зажадати доброї практики, фізичної підготовки. Ручні вироби мають великі габарити ніж ножні. Ними можна вдвічі швидше накачати човен, ніж насосами ножного типу.

Звичайна модель насоса має діаметр робочого циліндра близько 12 см при висоті 70 см.

 

електричні насоси

Електричні варіанти економлять місце під час перевезення, зручні, не вимагають фізичних зусиль. Але і у них є недоліки, і головний - наявність джерела живлення. Тобто, якщо раптом виникає необхідність підкачати човен перебуваючи далеко від автомобільного прикурювача, то завдання стає важко здійснюваною. Можна звичайно на всякий випадок возити з собою штатний девайс ножного типу, але це додаткове місце і зайва маса.

У нашому магазині нескладно купити насос для човна пвх, кваліфіковані фахівці допоможуть з вибором, а служба доставки швидко і своєчасно привезе ваше замовлення.

акумуляторні пристосування

Апарати для накачування плавзасобів, що працюють на переносному акумуляторі сьогодні користуються високим попитом. Пристосування поєднують в собі високу швидкість роботи електронасосів і простоту експлуатації, при цьому не вимагають підключення до прикурювача, розетки.

Головні переваги акумуляторного електронасоса:

  • Хороша продуктивність;
  • Зручність використання;
  • Надійність конструкції.

Але такі пристрої мають і кілька значних недоліків. Ціна акумуляторних виробів значно вище електричних аналогів, а потужність електронасоса може бути недостатньою для повного накачування габаритної човна. Тому для додаткової докачки доведеться возити ще і ручної або ножний механічний девайс. Насос для човна пвх купити часто пропонується без акумулятора, зарядного пристрою в комплекті, що незручно і затратно.

Який насос вибрати?

Здійснюючи вибір необхідно відштовхуватися від розмірів плавзасоби, частоти його експлуатації та області застосування. Гідравлічні пристрої розрізняються не тільки принципом роботи, але і багатьма іншими характеристиками, такими як обсяг, кількість камер, діапазон створюваного тиску. Насос 6 літрів для пвх човнів стане оптимальним варіантом в більшості випадків.

Насос жаба для човна є найбільш поширеним, зручним пристосуванням для накачування плавзасоби. Ножні прилади практично завжди поставляються в комплекті з новою надувний моторкою і виручать в ситуаціях, коли немає доступу до електромережі. Купити ножний насос для човна пвх необхідно кожному запеклому рибалці, мандрівникові, пристосування досить компактне і стане в нагоді завжди.

Для термінового, швидкісного закачування-відкачування повітря рекомендується придбати човновий насос високого тиску. Без додаткових трудовитрат практично повна автоматика накачає транспорт необхідним обсягом, вимкнеться автоматично і не змусить докачувати потрібний тиск фізичною працею. Ціна виробів варіюється в залежності від потужності і виробника. Заощаджувати на покупці безумовно не варто, більш дешева продукція невідомих постачальників може згубно позначитися на працездатності плавзасоби.

Човнові інструменти, як і будь-які гідравлічні машини придатні для накачування не тільки водного транспорту. Завдяки наявності змінних насадок пристосування підійдуть для підкачки надувного матраца, продувки обладнання стисненим повітрям.

Чому купувати варто у нас?

Інтернет-магазин «AquaFasten» пропонує широкий вибір механічних, електричних приладів різної комплектації. Ми співпрацюємо з відомими виробниками комплектуючих і поповнюємо каталог кращими, найбільш якісними товарами.

Наші головні переваги;

  • Приємні ціни;
  • Зручна доставка по Україні;
  • Швидке оформлення замовлень;
  • Багатий асортимент моделей.

У нас ви знайдете хороший вибір популярних, перевірених часом примірників і змінних запчастин для їх ремонту. Шланги, змінні насадки, кріплення ретельно перевіряються. Оформити замовлення легко і просто, а визначитися з вибором допоможуть кваліфіковані менеджери інтернет-магазину.