Фільтр товарів
 • Ціна
  грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Клей для човна ПВХ

Клей для човна ПВХ

Показати:
Pg40 Клей поліуретановий для ПВХ 40 мл + затверджувач 2 мл
Призначений для швидкого і якісного ремонту надувних човнів, виготовлених з матеріалів на основі ПВХ. Залишає еластичний міцний шов, стійкий до впливу води і атмосферних явищ. Може використовуватися для склеювання і ремонту інших виробів з ПВХ. Застосування: Для підвищення термостійкості і міцн..
102 грн
Без ПДВ: 102 грн
Pg120 Клей поліуретановий для ПВХ 120 мл + затверджувач 6 мл
Призначений для швидкого і якісного ремонту надувних човнів, виготовлених з матеріалів на основі ПВХ. Залишає еластичний міцний шов, стійкий до впливу води і атмосферних явищ. Може використовуватися для склеювання і ремонту інших виробів з ПВХ. Застосування: Для підвищення термостійкості і міцн..
196 грн
Без ПДВ: 196 грн

лодки каячного типа с килем

Клей для човнів

Від неприємностей на воді ніхто не застрахований, і щоб пробоїна в човні не зіпсувала вам відпочинок, має сенс заздалегідь придбати якісний клей для ремонту човнів з ПВХ. У нашому магазині зробити це зовсім не складно, зателефонуйте менеджерам прямо зараз, і вони допоможуть підібрати і купити клей для човна ПВХ. Найкраще зробити це заздалегідь, щоб в сезон не відволікатися на замовлення, покупки і ремонти. Хороший клей, поліуретановий двокомпонентний для ПВХ - ніколи не буде зайвим в господарстві човняра.

Що повинен знати кожен власник човна

Підбираючи клей зверніть увагу на такі моменти:

 • Чим дешевше клей для ремонту човнів ПВХ, тим вище ймовірність що це неякісний продукт, хороший клей не може коштувати копійки.
 • Для надійного ремонту човнів не рекомендуємо використовувати ціанакрілатний суперклей. Його плюс - можливість швидко приклеїти будь-який матеріал, але це не на довго.
 • Чим якісніше професійний клей для ПВХ човнів, тим менше підсохша плівка прилипає до пальців. Є пряма залежність між залишковою клейкістю і міцністю на виході: чим сильніше липкість, тим слабкіше міцність. Це спостереження більшою мірою відповідає характеру поліуретанових, і в меншій мірі поліхлоропренових клеїв.
 • Чим вище термостійкість клею для човна ПВХ, тим краще.
 • Універсальні варіанти завжди гірші, ніж спеціальні.
 • Вологість або вода, поки клей не висох, псують якість поклейки.
 • Нагрівати клей для ПВХ човни перед склеюванням завжди краще, ніж не нагрівати.
 • Човни з ПВХ краще клеїти тільки поліуретановим клеєм для ПВХ човнів, а гумові - поліхлоропренового.

Детальніше про клей ПВХ для човнів

клей для пвх човнів

Щоб відремонтувати човен надувний, доцільно купити відповідний клей ПВХ. Добре підходить «рідний» клей з ремкомплекта, який призначений саме для ПВХ. Є два види клеїв, про які потрібно знати:

 • Поліхлорпреновий клей.
 • Двокомпонентний поліуретановий клей для ПВХ човнів.

Поліхлорпреновий клей створений для прогумованих матеріалів, таких як човни і гідрокостюми, підходить він і для ПВХ, але це на крайній випадок - якщо під рукою немає нічого іншого. Цей клей відрізняється міцністю, еластичністю, швидким ненням, термостійкістю.

Крім цього, в нашому магазині можна замовити двокомпонентний клей для ПВХ. Він зроблений на основі поліуретану, забезпечує максимальну міцність і герметичність. Саме такий клей поліуретановий для ПВХ використовують при виробництві човнів, він добре чинить опір волозі.

Деякі любителі рекомендують використовувати «момент» як клей для човнів ПВХ, але це не розумно. Герметичність буде досить сумнівною, як і довговічність, а ось очистити потім місце для склейки від моменту досить складно. Найкраще застосовувати те, що створено спеціально, і брати клей для човнів ПВХ двокомпонентний.  

Поліуретановий клей для ПВХ - найкраще рішення при мінімальних витратах.

Як усувати пошкодження за допомогою двокомпонентного клею для ПВХ човнів

Перш ніж двокомпонентний клей для ПВХ човнів купити розберемося як ним користуватися. Всі основні ушкодження усувають одним способом, тільки з незначними відмінностями.

 1. Зачищаємо поверхню, перш ніж наносити клей поліуретановий ПВХ. Якщо забруднення не надто сильне, не потрібно використовувати наждачний папір. Кардинальні методи - не завжди добре.
 2. Для міцного з'єднання поверхні потрібно знежирити розчинником або ацетоном (в крайньому випадку - спиртом). Розчинник можна купити разом з клеєм для ПВХ човнів. Тут важливо не перестаратися, щоб не зіпсувати матеріал.
 3. Підготовка до того, щоб наносити клей для ПВХ човнів включає в себе виробництво заплатки, заміри, і попереднє підсихання (10 хв).
 4. Приклеювання - найважливіша частина процесу. Купити клей для човнів ПВХ в нашому магазині не складе труднощів, а ось правильно ним скористатися - тут потрібен досвід. Рекомендуємо прогріти феном змащені клеєм поверхні, але не допустити висихання. Потім прикласти латку так, щоб між поверхнями не залишалося повітря, прокатати з'єднання валиком, і залишити сохнути на 3 дні.

Якщо на поверхні човна подряпини, має сенс клей для човна ПВХ купити, і просто залити те місце.

клей для човна пвхДля незначних пошкоджень (до 5 см), досить однієї латки, з зовнішньої сторони. Якщо розрив більше 5 см, ставлять 2 латки - внутрішню і зовнішню.

Для великих дірок, понад 15 см, найкраще купити клей для ПВХ дорожчий, або зверніться до фахівців, тут можуть знадобитися великі латки.

Клей для човнів ПВХ, купити який можна в нашому магазині - універсальне рішення, він допоможе впоратися з більшістю проблем надувних човнів. Також у нас є інноваційне рішення - рідка латка, вона допоможе зробити дуже якісний ремонт човна, адже на відміну від клею - це справжнє ПВХ, яке проникає в пори, і заповнює собою простір.

На завершення необхідно сказати, що для власника надувного човна клей для ПВХ човнів купити - все одно що водієві автомобіля возити «запаску», без цього нікуди. Зробити це зовсім нескладно, просто зателефонуйте нашому менеджеру, і приємною несподіванкою стане те, що на клей для човнів ПВХ ціна зовсім не висока.