Фільтр товарів
  • Ціна
    грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Нові товари

Показати:
Ac001 Адаптер для замка Fs219 з нарізним сполученням і контрящім гайкою для
Ac001- Адаптер для замка Fs219 з нарізним сполученням і контрящім гайкою для "Карпових снастей" встановлюється в універсальний замок FASTen®, дозволяє закріплювати на борту судна або на інших поверхнях різні аксесуари для коропового лову за допомогою нарізного сполучення в верхній частин..
399 грн
Без ПДВ: 399 грн
Pc232 Стіл габарити 550х360х140 мм (білий)
Шановні покупці інтернет магазину Aqua-fasten представляємо вашій увазі оновлений дизайн столу для човна. Стіл Pc232 зі збільшеними габаритними розмірами 550 * 360 мм, може використовуватися як робоча поверхня для рибальських СНАТ (Блена, воблери, повідці, щипці, шнури і т.д.), так і як стіл для..
1292 грн
Без ПДВ: 1292 грн
AL004 Посилений поворотно-похилий тримач якоря до 20 кг з автоматичним стопором фала (чорний)
Посилений поворотно-похилий тримач якоря до 20 кг з автоматичним стопором фала (чорний) Встановлюється в універсальний замок FASTen®, забезпечує зручний спуск і підйом якоря. Підходить для ременя шириною 35 мм і мотузки до Ø 10 мм. Стопорний механізм утримує якір в піднятому ..
949 грн
Без ПДВ: 949 грн
Alrp225 стопорні-роликовий вузол для якоря з набором для установки на надувний борт Mp225 (сірий)
Стопорно-роликовий якірний вузол призначений для зручного спуску і підйому якоря. Підходить для мотузки. Стопорний механізм утримує якір в піднятому положенні без додаткового закріплення мотузки. У комплект входить набір: монтажна майданчик Mp225 (для самостійної установки стопорно-роликов..
577 грн
Без ПДВ: 577 грн
Alrp225 стопорні-роликовий вузол для якоря з набором для установки на надувний борт Mp225 (чорний)
Стопорно-роликовий вузол призначений для зручного спуску і підйому якоря. Підходить для мотузки. Стопорний механізм утримує якір в піднятому положенні без додаткового закріплення мотузки. У комплект входить набір: монтажна майданчик Mp225 (для самостійної установки стопорно-роликового вузл..
577 грн
Без ПДВ: 577 грн
BBm001 Замок з монтажною системою кріплення на ремені (чорний)
Призначений для установки одного замка на різних човнах, за допомогою стяжного ременя дозволяє закріпити замок навколо надувного балона човна. Унікальне фіксуючий пристрій, що дозволяє швидко і просто встановити на плавзасіб весь асортимент лінійки аксесуарів FASTen®. Замок компактни..
649 грн
Без ПДВ: 649 грн
Bm181 М'яка ПВХ сумка з системою кріплення MOLLE для аксесуарів розмір MINI
Сумка ПВХ з системою кріплення MOLLE (Молле) - призначена для зберігання різних речей відповідного розміру. Встановлюється на різні аксесуари з спеціальною системою кріплення у вигляді довгастих парних вікон. Два ременя які знаходяться на сумці, призначені для продіванія в довгасті вікна аксе..
429 грн
Без ПДВ: 429 грн
Fav210 Замок компактний для аксесуарів з поворотним вузлом (чорний)
Призначений для аксесуарів у яких немає поворотно - похилого механізму настройки. Для встановлених аксесуарів дає можливість розвинути додаткові можливості, такі як установка подовжувачів, збільшення висоти з можливістю нахилу. Унікальне фіксуючий пристрій, що дозволяє швидко і просто в..
419 грн
Без ПДВ: 419 грн
FMk Замок і монтажна майданчик-струбцина з можливістю установки на транец або борт до 40 мм (чорний)
Замок і монтажна майданчик-струбцина дає можливість закріпити обладнання на трубі, рейлинге, поручні, щоглі або профілі без свердління. Завдяки еластичному внутрішньому покриттю майданчик може "затискати" предмети круглого, квадратного і прямокутного перерізу. У комплект входить болт з притиском ..
1159 грн
Без ПДВ: 1159 грн
Fs218 Замок компактний для установки на С-подібний профіль (чорний)
Fs218 - Замок компактний, призначений для установки аксесуарів на профілю катерів і каяків у яких є С - паз (профіль). У комплекті універсальний Т - болт, який дозволяє встановлювати замок на різного виду алюмінієві і пластикові профілю. Унікальне фіксуючий пристрій, що дозволяє швидко ..
319 грн
Без ПДВ: 319 грн
Fs219 Замок (чорний/чорний)
Унікальне фіксуючий пристрій, що дозволяє швидко і просто встановити на судно весь асортимент лінійки аксесуарів FASTen®. Замок виготовлений з високоміцного конструкційного пластика - поліаміду. Замок простий в монтажі, за допомогою певних монтажних майданчиків встановлюється на різні типи по..
259 грн
Без ПДВ: 259 грн
Fs223 Замок компактний для аксесуарів з боковим Т - болтом (чорний)
Призначений для аксесуарів встановлюються на вертикальних профілях катерів з C - пазом (профілем). Можна встановлювати і на горизонтально розташованих профілях каяків. Т - болт дозволяє встановлювати замок на різного виду алюмінієві і пластикові профілю. Унікальне фіксуючий пристрій, що..
409 грн
Без ПДВ: 409 грн
Gr610-2 Тарга довжиною 610 мм з замками
Тарга  длиной 610 мм с замками предназначена для расширения рабочего пространства или монтажа дополнительных устройств. Открывает широкие возможности для расширения рабочего пространства. Может использоваться как поручень. Оснащена двумя универсальными замками для фиксации разли..
0 грн
Без ПДВ: 0 грн
HTx213 (Ht213 + Mx) Тримач вудилища з набором для установки на ліктрос (чорний)
Тримач вудилища з набором для установки на надувний борт за допомогою ліктроса, дозволяє надійно закріпити вудилище в найбільш зручній позиції. Монтажний набір, що дозволяє швидко і просто встановити на надувний борт судна через ліктрос весь асортимент аксесуарів FASTen®. Також власник має зручне..
1249 грн
Без ПДВ: 1249 грн
Lw001 Протатівний навігаційний вогонь LONAKO білого кольору
Навігаційні вогні - призначені для забезпечення безпечного переміщення плавзасобу в темний час доби по воді. Lw001 навігаційні вогні LONAKO створені для поліпшення умов безпеки на судах і індикації положення окремих об'єктів в умовах недостатньої видимості. Яскраві LED-лампи білого коль..
2509 грн
Без ПДВ: 2509 грн

лодки каячного типа с килем