Фільтр товарів
  • Ціна
    грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Монтажний майданчик-зажим

Монтажний майданчик-зажим

Показати:
Mc Монтажна майданчик-зажим (чорний)
Монтажная площадка-зажим позволяет закрепить оборудование на трубе, рейлинге, поручне, мачте или профиле без сверления. Благодаря эластичному внутреннему покрытию площадка может “зажимать” предметы круглого, квадратного и прямоугольного сечения. В комплект входит стяжной болт и гайка для фиксир..
798 грн
Без ПДВ: 798 грн
Mc Монтажна майданчик-зажим (сірий)
Монтажна майданчик-зажим дозволяє закріпити обладнання на трубі, рейлинге, поручні, щоглі або профілі без свердління. Завдяки еластичному внутрішньому покриттю майданчик може "затискати" предмети круглого, квадратного і прямокутного перерізу. У комплект входить стягнутий болт і гайка для фіксув..
0 грн
Без ПДВ: 0 грн

лодки каячного типа с килем

Монтажний майданчик - зажим дозволяє закріпити обладнання на трубі, рейлингу, поручні, щоглі або профілі без сверління. Завдяки еластичному внутрішньому покриттю майданчик може "затискати" предмети круглого, квадратного і прямокутного перерізу.
У комплект входить стягнутий болт і гайка для фіксування майданчика в закритому стані і регулювання сили сжатія.Монтажная майданчик-зажим може використовуватися на предметах об'ємом від 20 до 60 мм)