Фільтр товарів
 • Ціна
  грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Кріплення датчика ехолота

Кріплення датчика ехолота

Показати:
Ft600 Кріплення ехолота і трансдьюсера (датчика ехолота)
Дозволяє не тільки закріпити ехолот і датчик , а й об'єднати їх в єдину конструкцію. Глибина занурення датчика , відстань виносу за борт і кут нахилу регулюються з човна. Конструкція знімається одним рухом - за допомогою відкривання замка. Монтажна майданчик обертається на..
0 грн
Без ПДВ: 0 грн
Ft601 Майданчик для ехолота 100 * 100 мм з кріпленням датчика (трансдьюсера)
Даний аксесуар призначений для установки монітора ехолота c підставою не більше 95 мм x 95 мм на борт човна, з можливістю регулювання по глибині занурення власника датчика ехолота від мінімальної до 600 мм в залежності від висоти борту. Встановлюється вздовж борту. Налаштування зусилля..
983 грн
Без ПДВ: 983 грн
Ft601 Майданчик для ехолота 100 * 100 мм з кріпленням датчика (трансдьюсера) (чорна фарбована труба)
Даний аксесуар призначений для установки монітора ехолота c підставою не більше 95 мм x 95 мм на борт човна, з можливістю регулювання по глибині занурення власника датчика ехолота від мінімальної до 600 мм в залежності від висоти борту. Встановлюється вздовж борту. Налаштування зусилля..
1093 грн
Без ПДВ: 1093 грн
Ft300 Кріплення трансдьюсера (датчика ехолота)
Дозволяє закріпити датчик ехолота на транце. Встановлюється в замок FMb. Механізм дозволяє регулювати жорсткість фіксації власника: на рухомому судні при зіткненні з перешкодою держатель відхиляється в сторону , що допомагає вберегти датчик від пошкоджень. Колір чорний Довжина виробу - 300 мм..
515 грн
Без ПДВ: 515 грн
Ft300 Кріплення трансдьюсера (датчика ехолота) сірий
Дозволяє закріпити датчик ехолота на транце. Встановлюється в замок FMb. Механізм дозволяє регулювати жорсткість фіксації власника: на рухомому судні при зіткненні з перешкодою держатель відхиляється в сторону , що допомагає вберегти датчик від пошкоджень Колір сірий Довжина виробу - 300 мм ..
515 грн
Без ПДВ: 515 грн
Ft450 Майданчик 100 * 100 мм для установки ехолота і телескопічним тримачем датчика ехолота з можливістю установки різних датчиків
Дозволяє закріпити датчик ехолота на транце. Встановлюється в замок Fs219 який може бути встановлений на різні монтажні майданчики. Механізм дозволяє регулювати жорсткість фіксації власника: на рухомому судні при зіткненні з перешкодою держатель відхиляється в сторону , що допомагає вберегти датч..
1164 грн
Без ПДВ: 1164 грн
Ft500 телескопічний тримач датчика ехолота з можливістю установки різних датчиків
Дозволяє закріпити датчик ехолота на транце. Встановлюється в замок Fs219 який може бути встановлений на різні монтажні майданчики. Механізм дозволяє регулювати жорсткість фіксації власника: на рухомому судні при зіткненні з перешкодою держатель відхиляється в сторону , що допомагає вберегти датч..
885 грн
Без ПДВ: 885 грн
Ft400 Кріплення датчика ехолота 90 ° 400мм
Дозволяє закріпити датчик ехолота на транце. Встановлюється в замок FMb. Механізм дозволяє регулювати жорсткість фіксації власника: на рухомому судні при зіткненні з перешкодою держатель відхиляється в сторону , що допомагає вберегти датчик від пошкоджень. У більшості випадків використовується на..
752 грн
Без ПДВ: 752 грн
Ft400 Кріплення датчика ехолота 90 ° 400мм (сірий)
Дозволяє закріпити датчик ехолота на транце. Встановлюється в замок FMb. Механізм дозволяє регулювати жорсткість фіксації власника: на рухомому судні при зіткненні з перешкодою держатель відхиляється в сторону , що допомагає вберегти датчик від пошкоджень. У більшості випадків використовується на..
752 грн
Без ПДВ: 752 грн

лодки каячного типа с килем

Кріплення трансдьюсера (датчика ехолота)

Були часи, коли ехолоти належали до розряду елітних аксесуарів для рибного лову. Швидкий розвиток мікроелектроніки дозволило перейти пристроям зі сфери елітних аксесуарів для риболовлі, в розряд доступних і необхідних для більшості рибалок пристосувань для рибного лову. Доступність трансдьюсера відкрила необмежені можливості для більш цікавого, ефективного процесу рибної ловлі.

кріплення датчика ехолота

Для коректної роботи радара необхідно мати гарне кріплення датчика ехолота на транец човни ПВХ. Постійний монтаж не до смаку багатьом рибалкам, особливо тим, хто має не один човен ПВХ. Власникам надувних плавзасобів варто звернути увагу на сучасні універсальні моделі кронштейна для ехолота на транец, купити які ви можете в нашому інтернет-магазині Aqua-Fasten. Тут можна побачити моделі держателя трансдьюсера на транец, що дозволяють поставити прилад на борту і транце.

Монтаж трансдьюсера на транец є необхідною процедурою в разі покупки спеціального устаткування. Не варто нехтувати якістю підставки для радара на човен пвх, від якого багато в чому залежить, як пройде процес риболовлі. Установку приладу до Транці ПВХ човни можна здійснювати різними способами.

 

Головні особливості кріплення датчика ехолота:

 • Кріплення датчика ехолота до човна ПВХ дає можливість стійко закріпити ехолот і датчик, таким чином об'єднуючи їх в монолітну конструкцію.
 • Завдяки використанню кріплення датчика ехолота на ПВХ дуже зручно регулювати прямо з човна глибину занурення датчика, кут нахилу і відстань виносу за межі борту.
 • Конструкція з кріпленням для ехолота знімається дуже просто - одним рухом відкривання замка.
 • Майданчик для монтажу, яку має кріплення ехолота дає можливість настройки найбільш зручного положення екрану за рахунок обертання навколо своєї осі.
 • Деякі моделі кріплення трансдьюсера на транец не рекомендується застосовувати на судах, що мають велику потужність двигуна при інтенсивному русі.
 • Конструкцію майданчики кріплення датчика ехолота на транец можна назвати універсальною, тому що вона враховує особливості більшості видів ехолотів.
 • Існує можливість установки кріплення для ехолота на човен ПВХ або за допомогою універсального замка Fasten, або FMb.
 • Кріплення датчика ехолота на транец човни ПВХ робиться, з використанням комбінації двох легких і одночасно міцних матеріалів - поліаміду і алюмінію.
 • У деяких моделях кріплень для датчика ехолота механізм влаштований таким чином, що можливо контролювати ступінь жорсткості фіксації власника. Це означає, що при зіткненні, тримач відхиляється в сторону, не допускаючи пошкодження датчика.

кріплення ехолота

У виняткових випадках, якщо не підходять наявні на майданчику кріплення ехолокатора до човна ПВХ місця для саморізів кріпленню обладнання, можна вибрати місце для кріплення самостійно. У більшості випадків таких проблем не виникне бо місця для саморізів зі зворотного боку майданчика кріплення датчика ехолокатора гумовий човен адаптовані під пристрої багатьох відомих брендів.

Купити кріплення для ехолота на човен ПВХ вам допоможуть наші консультанти. Кріплення датчика ехолота купити дуже просто і не дорого в інтернет-магазині Aqua-Fasten, а користь від використання універсального, сучасного і якісного власника ехолокатоора на човен ПВХ безсумнівна.

 

Як правильно вибрати кріплення для датчика ехолота?

Кріплення датчика ехолота до гумового човна пвх варто вибирати з особливою уважністю. Від цього елемента повністю залежить якість, зручність використання рибальського спорядження, його ефективність. Матеріалами виготовлення якісних кріплень виступають алюміній і поліамід - міцний пластик. Таке сировину досить легке, надійне, здатне забезпечити міцне утримання обладнання.

Кріплення датчика ехолота до Транця на човен пвх може здійснюватися кількома способами:

 • На кронштейн;
 • Двокомпонентним човновим клеєм;
 • Присосками.

Найбільш надійним, функціональним рішенням стане монтаж кронштейна. Кронштейн для датчика ехолота купити можна за доступною ціною, а його довговічність забезпечить тривалу експлуатацію. Кріплення для датчика ехолота на транец може відрізнятися по довжині штанги, діаметру платформи і особливостям кріплення. Вибирати параметри варто відштовхуючись від характеристик плавзасоби, габаритів спеціального обладнання.

Надійне кріплення повинно бути максимально стійким, не повинно розхитуватися, вібрувати. Найменші зрушення можуть сильно вплинути на ефективність роботи трансдьюсера. Важливим фактором при виборі держателя є можливість точного регулювання трансдьюсера з човна. Під час руху плавзасоби трансдьюсер може сильно заглиблюватися в воду або, навпаки, розташуватися занадто високо. Це може призвести до перешкод і знизити точність ехолокації дна водойми. Зручний телескопічний кронштейн дозволить експлуатувати кріплення практично з будь-якими розмірами транця. Головною особливістю такого закріплення на транец можна назвати відсутність необхідності в свердлінні отворів. Тримач легко, просто монтується, демонтується в будь-який момент при необхідності заміни або транспортування плавзасоби.

Більшість моделей власників перевірених виробників мають в наявності спеціальні ланки, затискачі для здійснення комфортної регулювання апаратури. Не варто скупитися, набуваючи кріплення на надувне плавзасіб, адже менш якісні, нестабільні аналоги тільки зіпсують риболовлю і створять перешкоди.

Де купити хороше кріплення трансдьюсера?

Кріплення для датчика ехолота на транець купити пропонує перевірений часом, надійний, як самі вироби інтернет-магазин Aqua-Fasten! Універсальна струбцина для датчика ехолота гарантовано збільшить ваш улов, зробить процес риболовлі більш приємним. Ми спеціалізуємося на комплектуючих для надувних човнів і не один рік працюємо зі світовими, визнаними виробниками надійного устаткування, готового прослужити довгий час. Універсальна струбцина для датчика ехолота підійде під практично будь-який пристрій, призначене для ехолокації.

У нас ви знайдете:

 • Хороший асортимент продукції різних брендів;
 • Доступні ціни;
 • Зручні способи оплати.

Ніяк не визначетесь з вибором? Вам завжди готові допомогти найкращі спеціалісти компанії. Проконсультуємо, забезпечимо швидке оформлення необхідного оснащення. Доставка товарів можлива по всій Україні, телефонуйте у будь-який зручний час, або додавайте товари до онлайн-кошика, ми самі вам зателефонуємо.