Фільтр товарів
  • Ціна
    грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Підстаканники

Підстаканники

Показати:
Ch221 Підстаканник з нержавіючої сталі
Встановлюється в замок і дозволяє фіксувати шість склянок. Виготовлений з харчової нержавіючої сталі, має блискучу поліровану поверхню. Зручний в зберіганні, розкладається «віялом». Ch221: Для установки склянок середнього і маленького обсягу (3 склянки 50-100 мл і 3 склянки 150..
860 грн
Без ПДВ: 860 грн
Ch321 Підстаканник з нержавіючої сталі
Встановлюється в замок і дозволяє фіксувати шість склянок. Виготовлений з харчової нержавіючої сталі, має блискучу поліровану поверхню. Зручний в зберіганні, розкладається «віялом». Ch321: Для установки склянок великого і маленького обсягу (3 склянки 50-100 мл і 3 склянки 200-500 мл). Кріплення ..
956 грн
Без ПДВ: 956 грн
CUp Капхолдер (Cupholder) з адаптером в замок
Шановні покупці інтернет-магазину Aqua-fasten представляємо вашій увазі CUp Капхолдер (Cupholder) з адаптером в замок ..
371 грн
Без ПДВ: 371 грн
CUp Капхолдер (Cupholder) з адаптером в замок (сірий)
Шановні покупці інтернет-магазину Aqua-fasten представляємо вашій увазі CUp Капхолдер (Cupholder) з адаптером в замок ..
371 грн
Без ПДВ: 371 грн
Gl221 Набір склянок з нержавіючої сталі складається з 3 шт. склянок (150 мл), 3 шт. склянки (50 мл)
Набір склянок з нержавіючої сталі, що складається з 3 шт. склянок ємністю 150 мл і 3 шт. склянок 50 мл. Матеріал - нержавіюча сталь. Може використовуватися спільно з підсклянником Borika Ch221 , який забезпечує надійну фіксацію склянок. ..
425 грн
Без ПДВ: 425 грн

лодки каячного типа с килем

Встановлюється в замок і дозволяє фіксувати шість склянок. Виготовлений з харчової нержавіючої сталі, має блискучу поліровану поверхню. Зручний в зберіганні, розкладається «віялом».

Капхолдери або підстаканники в човен - це пристрої, які можна встановити на борт плавального судна або в будь-яке інше місце. Більшість моделей має надійне кріплення, яке утримує капхолдер в одному положенні. Це дозволяє із зручністю ставити в човні напої або зберігати різноманітні дрібниці, що містяться в склянці, під рукою.

Як вибрати підсклянник для човна?

Хороший підсклянник в човен має наступні характеристики:

Якщо ви хочете купити підсклянник в човен ПВХ, переконайтеся, що кріплення не дуже жорстке, щоб воно не псувало місце, до якого кріпиться. Більшість виробників продумує цей момент.

Підстаканники для човнів за доступними цінами

Хочете обзавестися капхолдером? Пропонуємо вам купити відповідний пристрій в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо:

Не знаєте, який капхолдер краще? Вивчіть каталог уважно або зв'яжіться з нами. Менеджер відповість на всі питання і допоможе прийняти рішення.