Фільтр товарів
  • Ціна
    грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Фурнітура та комплектуючі для надувних човнів ПВХ

Показати:
03.05 Кочет еліпсний великий з нержавіючою віссю  (основа 245х160 мм)
Кочет еліпсний великий з нержавіючою віссю  (основа 245х160 мм) ● Підошва кочета виготовлена з морозостійкого ПВХ, карданне з'єднання ● Стрижень, на який сідає рукоятка весла, виконаний з нержавіючої сталі ● Через вісь кочета можна протягнути фал ø до 12 мм. ● Бічні отвор..
222 грн
Без ПДВ: 222 грн
03.05 Кочет еліпсний великий з нержавіючою віссю (основа 245х160 мм) сіра
Кочет еліпсний великий з нержавіючою віссю  (основа 245х160 мм) ● Підошва кочета виготовлена з морозостійкого ПВХ, карданне з'єднання ● Стрижень, на який сідає рукоятка весла, виконаний з нержавіючої сталі ● Через вісь кочета можна протягнути фал ø до 12 мм. ● Бічні отвор..
230 грн
Без ПДВ: 230 грн
04.05 Клапан повітряний
Запатентована конструкція відрізняється підвищеною зручністю і надійністю. Кришка клапана забезпечена утримує шнуром, що не дозволить їй загубитися. Для швидкого спуску повітря досить натиснути на пружину під кришкою. Доступний до замовлення в сірому і чорному кольорах. ..
92 грн
Без ПДВ: 92 грн
04.05 Клапан повітряний
Запатентована конструкція відрізняється підвищеною зручністю і надійністю. Кришка клапана забезпечена утримує шнуром, що не дозволить їй загубитися. Для швидкого спуску повітря досить натиснути на пружину під кришкою. Доступний до замовлення в сірому і чорному кольорах. ..
90 грн
Без ПДВ: 90 грн
07.01 Тримач леера (підстава ø 50 мм)
..
15 грн
Без ПДВ: 15 грн
09.01 Тримач весла (110х70 мм)
Тримач весла (110х70 мм) ● Виготовляється з морозостійкого ПВХ. ● Призначений для фіксації рукоятки весла ø35мм. Габарити: 110 мм × 70 мм × 45 мм ..
32 грн
Без ПДВ: 32 грн
1
  Туба з ремонтними латками з ПВХ призначена для зберігання латочок і клею, а також вміщує поплавці, документи тощо. Для ремонту човна необхідно: 1. На човні відзначити місце ремонту 2. Зазначене місце і латочку очистити і знежирити 3. Клей змішат..
300 грн
Без ПДВ: 300 грн
10.01 Опора сидіння
Опора сидіння Виготовлена, з морозостійкого, міцного ПВХ, що дозволяє міцно закріпити фанерне сидіння. ..
52 грн
Без ПДВ: 52 грн
11.01 Заглушка конуса (велика) (ø видимої частини 120 мм)
  Заглушка конуса (велика) (ø видимої частини 120 мм) Виготовляється з морозостійкого ПВХ. Габарити: 95 мм × 95 мм × 50 мм ..
68 грн
Без ПДВ: 68 грн
12.01 Накладка транця алюмінієва
  Накладка транця алюмінієва ● Призначена для захисту транця човна від механічних пошкоджень, створюваних струбцинами навісного мотора. ..
250 грн
Без ПДВ: 250 грн
13.12 Привал. брус 60мм двоколірний односмуговий бухта 6 м.п.
!!! Ціна за бухту (6 метрів). Стандартна бухта 50 м. Можлива порізка по 6 метрів, але потрібно уточнювати у менеджера ● Виготовлений з морозостійкого ПВХ. ● Основне застосування даного профілю це захист кільсона і днища, а також борту від механічних пошкоджень. ● Ст..
381 грн
Без ПДВ: 381 грн
13.15 Привал. брус 70мм одноколірний бухта 5 м.п.
          !!! Ціна за бухту (5 метрів). Стандартна бухта 50 м. Можлива порізка по 5 метрів, але потрібно уточнювати у менеджера Привал. брус 70мм одноколірний ● Виготовлений з морозостійкого ПВХ. ● Основне застосування даного п..
353 грн
Без ПДВ: 353 грн
14.11 Привал. брус 80мм двоколірний двосмуговий з відбійником бухта 8 м.п.
          !!! Ціна за бухту (8 метрів). Стандартна бухта 50 м. Можлива порізка по 8 метрів, але потрібно уточнювати у менеджера Привал. брус 80мм двоколірний двосмуговий з відбійником ● Виготовлений з морозостійкого еластичної ПВХ. ..
760 грн
Без ПДВ: 760 грн
23.02 Профіль Я - образний алюмінієвий
Профіль Я - образний алюмінієвий призначений для поперечного з'єднання жорсткого статі з фанери, вага 1 м.п. - 0,548 кг, в комплекті з бічними пвх заглушками, використовується в комплекті з профілями моделей 23.04. Ціна вказана за 1 метр погонний. ..
408 грн
Без ПДВ: 408 грн
28.01 Ручка лита (для перенесення не більше 100 кг)
  Максимальне навантаження 100 кг Виготовляється з морозостійкого ПВХ. У ручці пре-дусмотрени технологічні вирізи, які дозволяють вико-льзовать її як кнехт. Також є можливість виготовлення виро-лія з логотипом клієнта. Поставляється без логотипу вироб-ур..
84 грн
Без ПДВ: 84 грн

лодки каячного типа с килем

Фурнітура для човнів

Фурнітура для човнів ПВХ умовно розділяється на 2 типу: перший - базова, яка необхідна для доукомплектування пошкоджених частин, другий - додаткова, вона допомагає монтувати на плавзасоби спеціальні пристосування, які використовують для підвищення комфорту або щоб зробити рибну ловлю гранично ефективної.

фурнітура для човнів пвх У нашому магазині ви зможете купити якісну і надійну фурнітуру і комплектуючі для човнів, і знайти саме те, що потрібно.

Устаткування для весел

Практично для всіх човнів необхідні кочета. У нашому каталозі ви зможете знайти поворотні кочети, тримачі для весел , кріплення і муфти. Є змінні запчастини, вони дозволяють замінити будь-яку частину: ручку, лопата або держак.

насосна фурнітура

Насосна фурнітура для надувних ПВХ човнів передбачає запасні перехідники, штуцери, штанги і манометри. Це корисно, коли потрібно встановити манометр до наявного насосу. При необхідності ви зможете купити насос цілком, механічного або електричного типу.

Устаткування для моторів

Фурнітура для човна ПВХ має на увазі наявність транця навісного або вбудованого типу. Доглядаючи її необхідно вибрати транцеві колеса. Правильно буде враховувати масу вашого судна, вага двигуна, і загальну вантажопідйомність плавзасоби. Грамотно підібрані транцеві колеса будуть служити вірну та тривалу службу.

З такою якісною фурнітурою ви зможете навіть поодинці переносити надувний човен в розібраному вигляді, не побоюючись зіпсувати гвинт мотора.

Крім коліс для транця підвісного типу, ви завжди зможете знайти потрібне кріплення, або замінити навісний транец. Для вбудованого варіанту транця є спеціальні металеві накладки під двигун, а також зливні клапани.

Якірна фурнітура

фурнітура для ПВХ човнівЯкірна фурнітура для надувних човнів ПВХ необхідна для кріплення якоря. Зверніть увагу на сам якір, якірний ролик, і непотопаючий мотузку.

Додаткова фурнітура та запчастини

Окрім головної фурнітури є кріплення для рятувального лина, кільця для буксирування, ручки для транспортування човна в розкладеному вигляді. Є кріплення для сумок , знімні і пересувні сидіння, кріплення до них.

У нашому магазині ви зможете купити всю необхідну фурнітуру і комплектуючі швидко, за помірними цінами з доставкою по Україні.

Як вибрати аксесуари для надувних човнів ПВХ?

Комплектуючі та аксесуари для надувних човнів ПВХ сьогодні знайти не проблема. Ринок досить багатий різними пристосуваннями для якісного, зручного тюнінгу водного транспорту. Багато компаній пропонують надійне обладнання, придатне для використання на разлічногабарітних суднах різної спрямованості. В асортименті інтернет-магазину Aqua - fasten клієнти зустрінуть хороший вибір оптимальних варіантів від іменитих, перевірених мільйонами покупців виробників, наприклад, Fasten Borika .

Якщо шукаєте менш дорогі весла, Транці мотора, які завжди доступні - варто придивитися до Українським виробникам. Вироби вітчизняного виробництва не поступаються за якістю аналогам інших брендів, але володіють меншою вартістю, завдяки налагодженій виробництва всередині країни і зниження витрат на транспортування.

Комплектуючі для човнів ПВХ купити можна з різними колірними рішеннями. Більшість товарів пропонується в декількох кольорах, тому підібрати пристрій за стилем транспортного засобу не стане проблемою.

Щоб індивідуальне обладнання не виділялося, не псувало собою зовнішній вигляд водного транспорту, необхідно брати складові елементи, кріплення, комплектуючі від одного виробника. Іноді продукція, що поставляється також може продаватися великим комплектом, що включає необхідні кріплення, замки, стійки. Це відмінне рішення, вигідне за ціною.

Особливості елементів тюнінгу плаваючих засобів

Через постійного контакту човнових деталей з водою, до них пред'являються особливі вимоги. Все продукція має антикорозійні властивості і стійка до різних погодних умов.

Деталі кріплень виготовляються з міцної, загартованої сталі, стійкої до змінних сильним навантаженням. Це забезпечує тривалий термін служби пристроїв. Монтаж конструкцій гранично простий, не вимагає спеціальних навичок, а демонтаж, перенесення, видалення системи можливі в будь-який час.

Чому купувати варто у нас?

Інтернет-магазин Aqua - fasten пропонує великий каталог товарів для будь-яких потреб. Фурнітура для човнів ПВХ, купити яку можна в два кліка, забезпечить комфорт, зручність і тривалий термін експлуатації вашого водного засобу пересування. У розширеному асортименті магазину знайдуться найбільш вигідні, популярні товари, які мають якістю, що відповідають стандартам.

Головні переваги Aqua-fasten :

  • Оперативність виконання замовлень;

  • Зручні способи оплати;

  • Можливість доставки по всій території України;

  • Високі стандарти якості продукції, що реалізовується.

Швидко, надійно наші менеджери підготують необхідні товари до відправки, проконсультують клієнта індивідуально при необхідності. Доставка здійснюється кур'єрськими службами, такими як «Нова Пошта» в будь-який регіон країни.

Ми гарантуємо найбільш привабливі ціни, дорожимо вашим вільним часом, не пропонуємо непотрібні товари. Завжди готові прийняти замовлення, допомогти з вибором необхідної продукції, поділитися своїм багаторічним досвідом.