Фільтр товарів
  • Ціна
    грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Тримач весла

Тримач весла

Показати:
09.01 Тримач весла (110х70 мм)
Тримач весла (110х70 мм) ● Виготовляється з морозостійкого ПВХ. ● Призначений для фіксації рукоятки весла ø35мм. Габарити: 110 мм × 70 мм × 45 мм ..
32 грн
Без ПДВ: 32 грн
09.01 Тримач весла (110х70 мм) сірий
Тримач весла (110х70 мм) сірий ● Виготовляється з морозостійкого ПВХ. ● Призначений для фіксації рукоятки весла ø35мм. Габарити: 110 мм × 70 мм × 45 мм ..
34 грн
Без ПДВ: 34 грн
09.03 Тримач весла посилений (125х90 мм)
Тримач весла посилений (125х90 мм) ● Виготовляється з еластичного морозостійкого ПВХ. ● Призначений для фіксації рукоятки весла ø35мм. ● Є можливість виготовлення з логотипом клієнта. ● Поставляється без логотипу. Габарити: 125 мм × 90 мм × 50 мм ..
38 грн
Без ПДВ: 38 грн
09.03 Тримач весла посилений (125х90 мм) сірий
Тримач весла посилений (125х90 мм) ● Виготовляється з еластичного морозостійкого ПВХ. ● Призначений для фіксації рукоятки весла ø35мм. ● Є можливість виготовлення з логотипом клієнта. ● Поставляється без логотипу. Габарити: 125 мм × 90 мм × 50 мм ..
40 грн
Без ПДВ: 40 грн

лодки каячного типа с килем

Тримачі для весел

Тримачі використовують якщо необхідно зафіксувати весло при русі човна на моторі, або під час рибної ловлі. Цей, на перший погляд, простий аксесуар необхідний на кожному човні. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити якісні і надійні тримачі для весел різних моделей. У каталозі представлені варіанти для різних плавзасобів, і ви без зусиль зможете підібрати саме те, що потрібно.

Тримачі весел - це зручно

держатель весла

Тримач весла для човна - по суті дрібниця, але від таких дрібниць багато що залежить. Досвідчений човняр відрізняється від початківця саме увагою до дрібниць. Адже на воді все повинно бути точно розраховане і ідеально підігнано. Навіщо відволікатися на несуттєві деталі? Навіщо втрачати весла, відчувати дискомфорт і мучитися якщо можна купити тримач весла і спокійно насолоджуватись рибалкою?

Чи збираєтеся йти на моторі, і немає кріплень для весел? Це як мінімум незручно. Доведеться постійно притримувати весло, або взагалі виймати його з уключин і класти в човен, фіксувати за допомогою мотузок - все це псує враження від відпочинку, відволікає, не дає розслабитися. Набагато простіше і швидше замовити зручний гумовий або пластиковий тримач, і зробити свій відпочинок максимально приємним.

Монтаж і установка

Веслодержатель необхідний для утримання весла притиснутим до балона. Підстава кріплення може бути овальним або прямокутним і приклеюється до кормової частини. Робоча частина зроблена у вигляді сфери і має розріз в який вставляється весловий держак (рукоятка).

Приклеїти кріпильний елемент до надувному човні не складе труднощів. Для цього найкраще використовувати спеціальний  клей ПВХ , який продається вже з інструкцією.    

Зробити замовлення і купити тримач для весла в нашому інтернет-магазині можна в будь-якому місті України. Кваліфіковані менеджери допоможуть підібрати варіант, що ідеально підходить для вашої човни, а служба доставки точно і термін привезе вашу покупку. Не відкладайте оснащення свого плавзасобу, замовляйте все необхідне зараз, і сезон буде вдалим і приємним.

● Виготовляється з морозостійкого ПВХ.

● Призначений для фіксації рукоятки весла ø35мм.