Фільтр товарів
  • Ціна
    грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Тарги з замками для надувних човнів з ПВХ

Тарги з замками для надувних човнів з ПВХ

Показати:
Ghs353-3 Набір тарга 350 мм з трьома замками, держателем уділіца і майданчиком для ехолота
Тарга довжиною 350 мм з замками і монтажними майданчиками призначена для розширення робочого простору або монтажу додаткових пристроїв. Відкриває широкі можливості для розширення робочого простору. Оснащена трьома універсальними замками для фіксації різних видів устаткування. Також тарга оснащен..
2257 грн
Без ПДВ: 2257 грн
Gm350-3 Тарга 350 мм з трьома замками однією точкою кріплення
Тарга довжиною 350 мм з замками і монтажними майданчиками призначена для розширення робочого простору або монтажу додаткових пристроїв. Відкриває широкі можливості для розширення робочого простору. Оснащена трьома універсальними замками для фіксації різних видів устаткування. Також тарга оснащен..
1806 грн
Без ПДВ: 1806 грн
Gr610-2 Тарга довжиною 610 мм з замками
Тарга  длиной 610 мм с замками предназначена для расширения рабочего пространства или монтажа дополнительных устройств. Открывает широкие возможности для расширения рабочего пространства. Может использоваться как поручень. Оснащена двумя универсальными замками для фиксации различных видов обо..
1755 грн
Без ПДВ: 1755 грн
Sc800 Опорна стійка з двома замками
Опорна стійка з двома замками призначена для кріплення різного устаткування. Також може використовуватися як поручень, тримач для тенту і ін. Являє собою опорну рамку з алюмінієвої труби і поліамідних поворотно- похилих деталей, закріплених на стиках труб. Монтується на 3 замки, завдяки чому має..
4207 грн
Без ПДВ: 4207 грн
Ghs503-3 Набір тарга 500 мм з трьома замками, держателем уділіца і майданчиком для ехолота
Тарга довжиною 500 мм з замками і монтажними майданчиками призначена для розширення робочого простору або монтажу додаткових пристроїв. Відкриває широкі можливості для розширення робочого простору. Може використовуватися як поручень. Оснащена трьома універсальними замками для фіксації різних вид..
2832 грн
Без ПДВ: 2832 грн
Gr500-3 Тарга 500 мм з трьома замками
Тарга довжиною 500 мм з замками і монтажними майданчиками призначена для розширення робочого простору або монтажу додаткових пристроїв. Відкриває широкі можливості для розширення робочого простору. Може використовуватися як поручень. Оснащена трьома універсальними замками для фіксації різних вид..
2384 грн
Без ПДВ: 2384 грн
Gr610-3 Тарга довгою 610мм з трьома замками
Тарга довжиною 610 мм з замками і монтажними майданчиками призначена для розширення робочого простору або монтажу додаткових пристроїв. Відкриває широкі можливості для розширення робочого простору. Може використовуватися як поручень. Оснащена трьома універсальними замками для фіксації різних вид..
2151 грн
Без ПДВ: 2151 грн
St050 Опорна стійка 500мм з двома замками та 4-ма точками кріплення
Опорна стійка 500 мм * 500 мм з двома замками призначена для кріплення різного устаткування. Також може використовуватися як поручень, тримач для тенту і ін. Являє собою опорну рамку з алюмінієвої труби і поліамідних поворотно- похилих деталей, закріплених на стиках труб. Монтується на 4 замку, ..
5008 грн
Без ПДВ: 5008 грн
Stp050 Опорна стійка на пластикових карданів висотою 800 мм і шириною 500 мм з двома замками та 4-ма точками кріплення
Опорна стійка на пластикових карданів 800 мм * 500 мм з двома замками призначена для кріплення різного устаткування. Також може використовуватися як поручень, тримач для тенту і ін. Являє собою опорну рамку з алюмінієвої труби і поліамідних поворотно- похилих деталей, закріплених на стиках труб. ..
4722 грн
Без ПДВ: 4722 грн
Gr610-2FMr232 Тарга 610мм з двома замками та монтажними майданчиками без поворотного механізму
Тарга довжиною 610 мм з замками і монтажними майданчиками призначена для розширення робочого простору або монтажу додаткових пристроїв. Відкриває широкі можливості для розширення робочого простору. Може використовуватися як поручень. Оснащена двома монтажними майданчиками Mr232 на які устаноален..
0 грн
Без ПДВ: 0 грн
St080 Опорна стійка 800мм з двома замками та 4-ма точками кріплення
Опорна стійка 800 мм * 800 мм з двома замками призначена для кріплення різного устаткування. Також може використовуватися як поручень, тримач для тенту і ін. Являє собою опорну рамку з алюмінієвої труби і поліамідних поворотно- похилих деталей, закріплених на стиках труб. Монтується на 4 замку, ..
5126 грн
Без ПДВ: 5126 грн
Stp080 Опорна стійка на пластикових карданів висотою 800 мм і шириною 800 мм з двома замками FMr132 і чотирма точками кріплення
Опорна стійка на пластикових карданів 800 мм * 800 мм з двома замками призначена для кріплення різного устаткування. Також може використовуватися як поручень, тримач для тенту і ін. Являє собою опорну рамку з алюмінієвої труби і поліамідних поворотно- похилих деталей, закріплених на стиках труб. ..
4855 грн
Без ПДВ: 4855 грн
Gr610-3FMr232 Тарга 610мм з трьома замками і монтажними майданчиками без поворотного механізму
Тарга довжиною 610 мм з замками і монтажними майданчиками призначена для розширення робочого простору або монтажу додаткових пристроїв. Відкриває широкі можливості для розширення робочого простору. Може використовуватися як поручень. Оснащена трьома монтажними майданчиками Mr232 на які устаноале..
0 грн
Без ПДВ: 0 грн
St110 Опорна стійка 1100мм з двома замками та 4-ма точками кріплення
Опорна стійка 1100 мм * 1100 мм з двома замками призначена для кріплення різного устаткування. Також може використовуватися як поручень, тримач для тенту і ін. Являє собою опорну рамку з алюмінієвої труби і поліамідних поворотно- похилих деталей, закріплених на стиках труб. Монтується на 4 замку..
5286 грн
Без ПДВ: 5286 грн
Stp110 Опорна стійка на пластикових карданів висотою 800 мм і шириною 1100 мм з двома замками FMr132 і чотирма точками кріплення
Опорна стійка на пластикових карданів 800 мм * 1100 мм з двома замками призначена для кріплення різного устаткування. Також може використовуватися як поручень, тримач для тенту і ін. Являє собою опорну рамку з алюмінієвої труби і поліамідних поворотно- похилих деталей, закріплених на стиках труб. ..
5385 грн
Без ПДВ: 5385 грн

лодки каячного типа с килем

Тарга на човен пвх - це спеціальна конструкція, покликана збільшити функціональність, підвищити комфорт використання плав засоби. Тарга для надувного човна є пристосування квадратної або прямокутної форми, виконане з металевих дуг. Вироби спочатку обладнані спеціальними замками-кріпленнями і власниками під вудилища. Устаткування найчастіше використовується для якісної троллинговой риболовлі. На конструкції є кілька власників, які добре утримують вудилища. Кілька сучасних, міцних замків універсального типу придатні також для монтажу іншого рибальського обладнання, власника ехолота, екшн-камери, ліхтарів для нічних вилазок.

Тарга для човна пвх: головні особливості

Аксесуар незамінний для професійної риболовлі і багатофункціональний. Конструкція додатково комплектується упорами, спрямованими в носову частину, що не дають обладнанню розхитуватися при сильних навантаженнях, під час руху. Упори також дозволяють регулювати кут напрямку власників та інших елементів, що робить тарги ще більш зручними. Тарга для човна пвх, купити яку пропонується у нас виконана з нержавіючої сталі і покрита антикорозійним шаром. Головні переваги виробів: 

  • Простота експлуатації; 
  • Легкість монтажу / демонтажу; 
  • Міцність в розгорнутому стані; 
  • Доступна вартість; 
  • Надійність фіксації вудилищ, іншого обладнання. 

Конструкція також легко монтується на рейлінга катери і використовується як поручень. Швидкий монтаж можливий завдяки якісним замках і кріпленням. Зняту з човна систему можна легко розкласти на кілька частин для більш комфортного транспортування. Моделі відомих виробників часто проходять порошкове фарбування або мають покриття пластиковими елементами, що гарантує тривалий термін служби, надійність виробів.

Тарга на човен пвх купити

Інтернет-магазин «АкваФастен» пропонує купити тарги для алюмінієвих, пластикових, пвх плав засобів за найбільш доступною ціною. У нас ви знайдете виробництво високої якості перевірених постачальників. Універсальні замки пристосувань підходять для більшості сучасного обладнання. У великому каталозі знайдуться як окремі деталі конструкції, так і комплекти, які мають в собі все необхідне відразу. Надійні нержавіючі матеріали, зручна конструкція дозволять максимально ефективно використовувати пристосування ля різних потреб, а оформити замовлення дуже просто, адже наші фахівці завжди на зв'язку.