Фільтр товарів
 • Ціна
  грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Гребні човни

Гребні човни

У цій категорії немає товарів.

лодки каячного типа с килем

Гребні човни вже не одне століття використовуються для переміщення по воді, а також мисливцями або рибалками. Однак за довгі роки існування форма таких плавальних засобів змінювалася, і особливо помітний прогрес в цьому напрямку став на вильоті минулого і в нинішньому столітті. З появою гребних надувних човнів ПВХ любителі водного дозвілля знайшли вірних помічників в досить швидкому переміщенні навіть до важкодоступних ділянках різних водойм. Щоб зрозуміти, наскільки ПВХ гребний човен вигідно відрізняється від попередниць, треба розібратися в ключових особливостях її конструкції.

Кому рекомендується купити весловий човен з ПВХ: переваги надувного плавзасобу

Човни ПВХ гребні часто цікавлять завзятих рибалок або мисливців, що вважають за краще переміщатися до місць, де будуть чекати на здобич, по воді. Подібний інтерес обумовлений безліччю причин. Однією з них є те, що гребні човни ПВХ значно зручніше в експлуатації, ніж аналоги з інших матеріалів - нехай і більш твердих, але не настільки функціональних.

До слова, не тільки для рибного лову й полювання придатні човни гребні ПВХ. Цим видом водного транспорту гріх не скористатися тим, хто обожнює активний відпочинок на воді. Нехай у човни гребний цього типу і відсутня мотор, вона здатна переміщатися по водній гладі досить швидко і плавно, доставляючи людини до місця, де йому вдасться поплавати або розважитися з різноманітними водними іграшками.

Тільки ті, хто зважиться купити човен ПВХ весловий, по-справжньому оцінять її ключові переваги. Полягають вони в наступному:

 1. Відносна екологічність. На відміну від моторних аналогів, надувні гребні човни через відсутність двигуна в своїй роботі безпечніше для навколишнього природи. Скільки-небудь нашкодити їй вони здатні тільки в момент утилізації, але це відбувається лише через роки активної експлуатації.
 2. Відсутність складнощів у догляді. Полімерна човен гребний, купити яку вийде через наш інтернет-магазин, потребує тільки в періодичному видаленні забруднень і усунення прогалин, які будуть утворюватися вкрай рідко.
 3. Компактність в здутому вигляді, що вкрай важливо для зберігання. Надувні гребні човни ПВХ - оптимальний вибір для тих, у кого відсутній великий сарай або гараж, де вдалося б взимку залишати плавзасоби. Для зберігання в даній ситуації потрібно тільки спеціальна сумка або рюкзак.
 4. Транспортабельність. Якщо купити веслову човен, переміщати її (в складеному вигляді) до водойми вийде без праці навіть у «безкінних» господарів.
 5. Зносостійкість і міцність. Спеціальний «човновий» полімер, з якого створюються гребні надувні човни, при належному догляді не розтріскується, витримує досить сильна механічна дія і не піддається різним хімічним засобам.
 6. Простота управління. Гребні човни ПВХ, купити які кожен має право на власний смак, в тому числі моделі bark, не вимагають величезних зусиль для переміщення по воді - досить простих гребків. Легкими, немов колібрі, судами під силу керувати навіть весляру-початківцю.

Як купити хороший весловий човен ПВХ: підказки по вибору плавзасоба в магазині AqUA FASTen

Кожний гребний човен, купити який ми пропонуємо, не на один сезон стане вашим вірним супутником в подорож по різних водойм, допоможе дістатися до вигідних місць для риболовлі або полювання. Веб-магазин співпрацює виключно з творцями відомих човнових брендів. Тому асортиментний ряд, представлений у нас, відрізняється різноманіттям варіантів - від барків до судів стандартної округлої форми різних розмірів.

Плануючи купити човен весловий, пам'ятайте про наступне:

 • на ціну впливає чимало чинників - від габаритів ПВХ вироби до комплектації, але розцінки на будь-яку реалізовану через AqUA FASTen модель доступні всім;
 • необхідно визначитися, наскільки численна компанія буде користуватися придбаної надувний гребний човном, і не забувайте, що для риболовлі варто вибирати маломісткі варіанти, розраховані на 1-2 чоловік;
 • не забудьте про супутні аксесуари , потрібних для створення більшого комфорту під час водної поїздки або заняття улюбленим хобі: спеціальних сумках , тенти , власниках вудок і т.п.

Перегляньте каталог нашого веб-магазину. Визначтеся, який човен надувний гребний максимально відповідає вашим запитам, для чого прочитайте його характеристики. При необхідності отримаєте консультацію від одного з ваших менеджерів - з цією метою скористайтеся зазначеними на порталі контактами. Надішліть замовлення за пару кліків, вкажіть відомості за варіантами оплати і доставки. Наш магазин відвантажує замовлене в будь населені пункти України.