Фільтр товарів
  • Ціна
    грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Клапан для човна пвх

Клапан для човна пвх

Показати:
04.05 Клапан повітряний
Запатентована конструкція відрізняється підвищеною зручністю і надійністю. Кришка клапана забезпечена утримує шнуром, що не дозволить їй загубитися. Для швидкого спуску повітря досить натиснути на пружину під кришкою. Доступний до замовлення в сірому і чорному кольорах. ..
69 грн
Без ПДВ: 69 грн
04.05 Клапан повітряний
Запатентована конструкція відрізняється підвищеною зручністю і надійністю. Кришка клапана забезпечена утримує шнуром, що не дозволить їй загубитися. Для швидкого спуску повітря досить натиснути на пружину під кришкою. Доступний до замовлення в сірому і чорному кольорах. Габарити: 55 мм..
63 грн
Без ПДВ: 63 грн
04.03 Клапан повітряний пелюстковий (чорний)
Призначений для накачування і спуску повітря з надувних виробів. Оснащений мембраною, яка запобігає спуск повітря під час накачування. Як працює повітряний клапан Клапан має такі складові частини: "стакан" для утримання повітря; прокладки; заглушка; контрольний м..
103 грн
Без ПДВ: 103 грн
04.01 Клапан повітряний PVS внутр.ø 6 мм
Клапан повітряний PVC Внутрішній ø 6мм Призначений для накачування і спуску повітря з надувних виробів. Після накачування виступає частина клапана утапливается всередину.   ..
7 грн
Без ПДВ: 7 грн
04.06 Клапан повітряний PVS внутр.ø 9 мм
Клапан повітряний PVC Внутрішній ø 9мм Призначений для накачування і спуску повітря з надувних виробів. Після накачування виступає частина клапана утапливается всередину. ..
7 грн
Без ПДВ: 7 грн
04.00 Кришка старого клапана в зборі
..
32 грн
Без ПДВ: 32 грн
04.07 Кришка клапана (нового) в зборі
Кришка клапана в зборі 0405 (нового зразка) Кришка клапана повітряного "BORIKA" 04.05 Патент No 48442 ..
19 грн
Без ПДВ: 19 грн
04.07 Кришка клапана (нового) в зборі сіра
Кришка клапана в зборі 0405 (нового зразка) Кришка клапана повітряного "BORIKA" 04.05 Патент No 48442 ..
23 грн
Без ПДВ: 23 грн
05.01 Клапан водовідливної (під товщину транця 15, 18, 21, 24 мм)
Клапан водовідливної (під товщину транця 15, 18, 21, 24 мм) Виготовлений з високоміцного пластика, наповненого скловолокном, що дає міцне різьбове з'єднання кришки з корпусом, а також заднього фланця. Складається з семи елементів. Під кришкою кільце ущільнювача, а на задньому фланці ..
61 грн
Без ПДВ: 61 грн
05.02 Клапан водовідливної (під товщину транця 21, 24, 27, 30 мм)
Клапан водовідливної (під товщину транця 21, 24, 27, 30 мм) Виготовлений з високоміцного пластика наповненого скловолокном, що дає міцне різьбове з'єднання фланця з корпусом, а також стійкість на стирання при відкритті і закритті кришки. Складається з десяти елементів. Під кришкою ..
74 грн
Без ПДВ: 74 грн
04.08 Ключ пластиковий для установки клапана повітряного
Ключ пластиковий для установки повітряного клапана Виготовлений з високоміцного матеріалу поліаміду. Дозволяє легко встановити повітряні клапани на надувний борт плавзасобу. Для виробників човнів і ремонтних майстерень. ..
21 грн
Без ПДВ: 21 грн

лодки каячного типа с килем

Клапани для надувних човнів

Клапан необхідний для закачування повітря в човен, а також забезпечення герметичності системи. Від його працездатності і якості залежить, в першу чергу, ваша безпека на воді. Тому уважно підбирайте оснащення для свого плавзасобу, в цьому вам якнайкраще допоможуть фахівці нашого інтернет-магазину. Зробити замовлення і купити клапан для надувного човна не складе труднощів, а служба доставки, в короткі терміни, привезе то що потрібно в будь-яку частину країни.

клапан для човна пвхУ каталозі нашого магазину представлені такі вироби:

  • Класичні варіанти для човнів, які вже давно відомі на ринку.
  • Компактні клапани для малих човнів.
  • Вироби пелюсткової типу.
  • Водовідливні.
  • Сучасні моделі на найбільш затребувані човна.

Технічні особливості клапанів для човнів

Сам клапан для човна ПВХ складається з двох частин. Перша - стакан, вбудована усередині надувного човна, друга - зовнішня частина, яка угвинчується в першу.

Існують 2 основні чинники заміни клапана. Перш ніж почати роботи точно переконаєтеся в несправності наявного пристрою.

 

Після того, як ви переконалися в несправності клапана має сенс купувати новий.

Як замінити клапан

клапан на човен пвхПерше що потрібно - купити клапан для човна ПВХ. Потім необхідний спецключ, його конструкція відрізняється для різних моделей човнів. Не потрібно «виколупувати» пристрій ножем, викруткою або підручними засобами, інакше можна його остаточно зіпсувати, і ускладнити роботу.

Якщо "рідного" ключа немає, то можна зробити його самостійно. Для цього потрібно металева, або пластмасова трубка і лобзик, яким слід випиляти пази для з'єднання з внутрішньою поверхнею клапана.

Потрібно нагадати, що балони повинні бути повністю спущені. Крізь матеріал потрібно затиснути зворотну частину - стакан. Потім викручується корпус зі склянки.

Якщо клапан засмітився, або як ще кажуть «закис», має сенс застосувати спеціальну рідину, що розчиняють бруд.

Викрутивши старий корпус, нескладно вкрутити на його місце новий. На цьому заміна закінчена. Залишиться тільки наповнити повітрям балони і перевірити на витік повітря.

У нашому магазині зовсім не складно купити клапан для надувного човна, а також іншу фурнітуру. Якість виробів і ціни стануть для вас приємною несподіванкою, а швидка доставка і хороший сервіс додатково говорять на користь такої покупки.

  1. Затягуючий механізм пристрою ослаб, порушена герметичність, і клапан труїть. Це найпоширеніший привід для ремонту. Проблема вирішується затягуванням клапана за допомогою спецключа.
  2. В клапан потрапило сміття і пісок. Проблема усувається частковим розбором клапана і чищенням. Щоб скоротити випадки засмічення можна забувати закривати його спецкришкой при використанні.