Фільтр товарів
  • Ціна
    грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Аксесуари для човнів пвх

Показати:
33.12 Накладка на сидіння м'яка
..
415 грн
Без ПДВ: 415 грн
Tf254 Вузол карданний тентовий
Вузол карданний тентовий встановлюється в замок, підходить до труби Ø 22 мм та Ø 32 мм. Обладнаний шарніром на осі з нержавіючої сталі. Адаптером забезпечується обертання труби навколо своєї осі. Виготовлений з твердого пластикату. Дане з'єднання може бути в трьох різних кольорах: чорний, сірий ..
610 грн
Без ПДВ: 610 грн
Tf255 Вузол карданний
Вузол карданний тентовий встановлюється в замок, підходить до труби Ø 22 мм. Обладнаний шарніром на осі з нержавіючої сталі. Виготовлений з твердого пластикату. Дане з'єднання може бути в двох різних кольорах: чорний, сірий.   ..
239 грн
Без ПДВ: 239 грн
TFp254 Вузол карданний пластиковий, для труб із зовнішнім Ø 22 мм або внутрішнім Ø 29 мм (сірий)
Вузол карданний тентовий встановлюється в замок, підходить до труби Ø 22 мм та Ø 32 мм. Обладнаний шарніром на осі з нержавіючої сталі облитою пластиком . Адаптером забезпечується обертання труби навколо своєї осі. Виготовлений з твердого пластикату. Дане з'єднання може бути в трьох різних..
0 грн
Без ПДВ: 0 грн
TFp254 Вузол карданний пластиковий, для труб із зовнішнім Ø 22 мм або внутрішнім Ø 29 мм (чорний)
Вузол карданний тентовий встановлюється в замок, підходить до труби Ø 22 мм та Ø 32 мм. Обладнаний шарніром на осі з нержавіючої сталі облитою пластиком . Адаптером забезпечується обертання труби навколо своєї осі. Виготовлений з твердого пластикату. Дане з'єднання може бути в трьох різних..
379 грн
Без ПДВ: 379 грн
01.02 Насос пластиковий з камерою високого тиску (6,3 + 1,2)
Механічні ножні насоси зручні у використанні , оскільки не залежать від електрики. Але , вибираючи такий насос , особливо важливо враховувати час накачування їм плавзасоби , а також міцність матеріалів , з яких він виготовлений. Як показує практика , надути і здути човен за допомо..
497 грн
Без ПДВ: 497 грн
01.03 Насос пластиковий 7,5 л
Механічні ножні насоси зручні у використанні , оскільки не залежать від електрики. Але , вибираючи такий насос , особливо важливо враховувати час накачування їм плавзасоби , а також міцність матеріалів , з яких він виготовлений. Як показує практика , надути і здути човен за допомо..
422 грн
Без ПДВ: 422 грн
02.02 Весло 1.5 м розбірні (на 2 частини) з лопаткою 25.01 (600 * 125мм)
Рукоятка ø35мм виготовлена з міцного загартованого алюмінієвого сплаву і покрита анодним шаром , який оберігає її багато років від корозії. Важним доповненням до човна вважаються весла з лопастю 600*125 мм. Модель 02.02 Весло 1.5 м розбірні (на 2 частини) з лопаткою 25.01 (600 * 125мм) відріз..
255 грн
Без ПДВ: 255 грн
02.03 Весло 1.6 м розбірні (на 2 частини) з лопаткою 25.01 (600 * 125 мм)
Рукоятка ø35мм виготовлена з міцного загартованого алюмінієвого сплаву і покрита анодним шаром , який оберігає її багато років від корозії. Важним доповненням до човна вважаються весла з лопастю 600*125 мм. Модель 02.03 Весло 1.6 м розбірні (на 2 частини) з лопаткою 25.01 (600 * 125..
270 грн
Без ПДВ: 270 грн
21.01 Кріплення для тенту і носової сумки-рундука (пара)
Трикутна підошва виготовлена ​​з ПВХ, а фіксатор з високоміцного пластика. ..
25 грн
Без ПДВ: 25 грн
33.01 Сумка для човна (100 х 35 х 45)
..
505 грн
Без ПДВ: 505 грн
42.03 Кріплення для транця навісного (комплект)
    ..
167 грн
Без ПДВ: 167 грн
BBm001 Замок з монтажною системою кріплення на ремені (чорний)
Призначений для установки одного замка на різних човнах, за допомогою стяжного ременя дозволяє закріпити замок навколо надувного балона човна. Унікальне фіксуючий пристрій, що дозволяє швидко і просто встановити на плавзасіб весь асортимент лінійки аксесуарів FASTen®. Замок компактни..
649 грн
Без ПДВ: 649 грн
Ch221 Підстаканник з нержавіючої сталі
Встановлюється в замок і дозволяє фіксувати шість склянок. Виготовлений з харчової нержавіючої сталі, має блискучу поліровану поверхню. Зручний в зберіганні, розкладається «віялом». Ch221: Для установки склянок середнього і маленького обсягу (3 склянки 50-100 мл ..
669 грн
Без ПДВ: 669 грн
Ex225 Подовжувач (L = 205 мм) на трубу Ø 25 мм
Подовжувач Ex225 дає можливість винести елементи обладнання за межі човна або навпаки розмістити їх над поверхнею човна. Також дозволяє легко міняти і регулювати становище предмета незалежно від розташування замку. Зручно використовувати для установки відеокамер, фотоапаратів та інших електронних..
459 грн
Без ПДВ: 459 грн

лодки каячного типа с килем

Аксесуари для гумових човнів

Вибір різних аксесуарів для човнів ПВХ на ринку нашої країни значно збільшився. Фахівці - маркетологи відзначають, що все більше любителів водного відпочинку прагнуть купувати комплектуючі та аксесуари для надувних човнів ПВХ. Тепер це відбувається завдяки тому, що стали доступними для широкого загалу високоякісні аксесуари для човна ПВХ, та й купити їх не складає труднощів. Вироби імпортного і вітчизняного виробництва притягують увагу і ціни на комплектуючі для ПВХ човнів не лякають покупців, особливо якщо робити покупки в спеціалізованому магазині.

аксесуари для човнів пвхРізні моделі катерів і човнів відрізняються не тільки методами управління і габаритними розмірами, але і базовою комплектацією. Устаткування для човнів ПВХ відрізняється відповідно до типу плавзасобу.

Дуже популярні зараз човни ПВХ з надувними бортами і міцним стеклопластіковим корпусом, і аксесуари до них. Для більшості з них можна купити доп обладнання для човнів ПВХ. Найсучасніші плавзасоби дають можливість «обважувати» їх корисними приладами та іншими аксесуарами для гумових човнів.

Які бувають комплектуючі для човнів ПВХ

Аксесуари для надувних човнів ПВХ бувають найрізноманітніші. Човни з магазину мають стандартну комплектацію, але крім цього, нескладно купити додаткові аксесуари для човнів ПВХ і катерів. Вони дозволять поліпшити і вдосконалити можливості човна.

До аксесуарів для надувних човнів відносяться різні товари, серед яких аксесуари для човнів ПВХ, сумки, тенти, насоси, сидіння, і електроприлади. А також до цієї категорії товарів можна віднести і запчастини для надувних човнів.

Додаткові комплектуючі для надувних човнів зроблять ваш відпочинок на воді або риболовлю максимально приємним. Різні аксесуари до човнів ПВХ, такі як рятувальні жилети, тенти, кола, і мотузкові загородження забезпечують безпечний відпочинок. За допомогою надійного якоря катер утримується на потрібному місці, запчастини для гумових човнів необхідні для ремонту і вдосконалення.

Комплектуючі до човнів ПВХ - важливий момент. Щоб гранично оперативно підготувати вашу човен до подорожі потрібен потужний і практичний насос, але базовий варіант комплектації далеко не завжди відповідає таким вимогам. У нас є все для човнів ПВХ, широко представлені в нашому магазині і насоси різних типів. Є компактні, ножні моделі, електричні та ручні насоси різної потужності. Це ж стосується і комплектуючих для насосів човни ПВХ.

Власники моторних човнів можуть купити аксесуари для човнів ПВХ оригінального виробника, і недорогі аналоги. Досить часто беруть Транці, ключі, насоси , гвинти, клапани , всілякі перехідники, і кріплення. У нас в каталозі є і будь-які запчастини для човнів ПВХ.

Що ще потрібно знати про комплектуючі для човнів

Початківці туристи і рибалки не завжди знають, що саме з речей знадобляться їм на воді, тому буде корисно докладніше розглянути аксесуари на човни ПВХ які у нас користуються найбільшою популярністю:

  • Якщо хочете поїхати на відпочинок або риболовлю, просто необхідно піклуватися про воду, їжу, інструментах, аптечці, корисні дрібниці. Для їх зручного зберігання і перевезення таких аксесуарів в надувному човні має сенс купити спеціальну сумку. Таку річ можна поставити під сидіння або закріпити на носі човна. Сумка - корисний аксесуари для ПВХ човни, вона захистить ваші речі навіть при високій хвилі. Це досить популярний аксесуари для ПВХ човнів.
  • комплектуючі для човнів пвхСеред аксесуарів для гумового човна затребуваний укривной тент, який допоможе захистити людей від сонця, дощу або бризок. Його не складно встановлювати, і тент не знижує швидкість руху. Серед наших аксесуарів для надувних човнів широко представлені тенти.
  • Для перевезення, і зберігання човнового мотора доцільно буде купити чохол. Він захищає двигун від пошкоджень і пилу. У каталозі ви зможете підібрати і купити такі аксесуари для човнів ПВХ.

Чому вигідно купувати в нашому магазині

У нашому інтернет-магазині не складно підібрати аксесуари для човнів ПВХ, і купити в Україні будь-які товари для човнів. Просто зайдіть на наш сайт, підберіть потрібну модель і зробіть замовлення у менеджера. Якщо сумніваєтеся, ми підкажемо найкраще рішення при мінімумі витрат. Ціна і сервіс не залишать вас байдужими.

Приємного відпочинку!