Фільтр товарів
  • Ціна
    грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Універсальний монтажний майданчик

Універсальний монтажний майданчик

Показати:
Fr444 Універсальна монтажна майданчик (чорний)
Універсальна монтажна майданчик призначена для самостійного монтажу замка або іншого обладнання на жорсткий борт судна. Встановлюється на жорсткий борт судна за допомогою чотирьох гвинтів або саморізів (входять в комплект). Дозволяє закріплювати різні види обладнання на борту. Підходить для більшо..
264 грн
Без ПДВ: 264 грн
Fr444 Універсальна монтажна майданчик (сірий)
Універсальна монтажна майданчик призначена для самостійного монтажу замка або іншого обладнання на жорсткий борт судна. Встановлюється на жорсткий борт судна за допомогою чотирьох гвинтів або саморізів (входять в комплект). Дозволяє закріплювати різні види обладнання на борту. Підходить для більш..
0 грн
Без ПДВ: 0 грн
Fr222 Універсальна монтажна майданчик для установки на С-подібний профіль (чорний)
Призначена для самостійного монтажу замка або іншого обладнання на профіль з С-подібним перетином. Зручна для використання на каяках, де профіль на борту орієнтований не у внутрішній простір судна, а вгору. У комплект входять дві ручки-гайки для регулювання положення монтажного майданчика вздовж..
453 грн
Без ПДВ: 453 грн
Fr222 Універсальна монтажна майданчик для установки на С-подібний профіль (сірий)
Призначена для самостійного монтажу замка або іншого обладнання на профіль з С-подібним перетином. Зручна для використання на каяках, де профіль на борту орієнтований не у внутрішній простір судна, а вгору. У комплект входять дві ручки-гайки для регулювання положення монтажного майданчика вздов..
0 грн
Без ПДВ: 0 грн
Ma Монтажна майданчик для вертикальної установки на С-подібний профіль (сірий)
Ma Монтажна майданчик для вертикальної установки на С-подібний профіль (монтажна майданчик з можливістю установки даух замків) Монтажна майданчик, призначена для самостійного монтажу обладнання на профіль з С-подібним перетином. Виключно зручний для використання на каяках і катерах, де пр..
0 грн
Без ПДВ: 0 грн
Ma Монтажна майданчик для вертикальної установки на С-подібний профіль (чорний)
Ma Монтажна майданчик для вертикальної установки на С-подібний профіль (монтажна майданчик з можливістю установки даух замків) Монтажна майданчик, призначена для самостійного монтажу обладнання на профіль з С-подібним перетином. Виключно зручний для використання на каяках і катерах, де профі..
577 грн
Без ПДВ: 577 грн

лодки каячного типа с килем