Фільтр товарів
  • Ціна
    грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Подовжувач румпеля

Подовжувач румпеля

Показати:
46.01 Подовжувач румпеля універсальний в зборі (600 мм)
  Серед аксесуарів для надувних човнів особливе місце займає такий "девайс", як подовжувач румпеля. Це пристосування використовується для управління човновим мотором в ситуації, коли необхідно змістити центр ваги човна ближче до носа. Найчастіше це актуально, к..
288 грн
Без ПДВ: 288 грн
46.02 Насадка на подовжувач румпеля (під трубу ø 35 мм)
..
108 грн
Без ПДВ: 108 грн

лодки каячного типа с килем

Телескопічна фурнітура чи стандартна - яку обрати?

Вибираючи подовжувач румпеля, грунтується на характеристиках і показниках вашої човни. Для човна довжиною 2 метри і більше підійде телескопічна модель. Фіксований стандартний румпель особливо міцний і надійний.

Назву цей вид подовжувача отримав завдяки своїй функціональній особливості: він розкривається як телескоп, подовжуючи до 50 сантиметрів і більше. Деякі підтипи такої фурнітури можуть бути особливо довгими.

Стандартний подовжувач румпеля має ряд переваг, які роблять його одним з найбільш затребуваних видів серед споживачів. У цей список входять:

Подовжувач румпеля: ключові критерії вибору приладу

Головні критерії вибору подовжувача румпеля - довжина і діаметр рукоятки.

Як нам вже відомо, довжина захоплення підрозділяється на фіксовану і телескопічну. Перший варіант більш простий і не вимагає володіння спеціальними навичками використання агрегату: навіть новачок в цій справі зможе за кілька хвилин зрозуміти, як його використовувати. Другий варіант дозволяє збільшувати довжину, регулюючи ключові параметри експлуатації.

Товщина рукоятки має важливе значення. За цим критерієм моделі поділяються на 2 види - з діаметром 35-45 і 45-52 мм. Бувають і ручки 25 мм: в такому випадку вони відносяться до першого типу і комплектуються гумовими вкладишами. Така комплектація допоможе забезпечити щільну фіксацію ручки під час руху і комфортне користування нею.

Доцільність використання подовжувача румпеля повністю виправдовується підвищенням коефіцієнта корисної дії. Простіше кажучи, продуктивність експлуатації човна і її продуктивність зростають в рази. Недолік у подовжувача один: при його використанні можуть бути складності з крутими розворотами на човні, особливо на 180 градусів. Але досягається інший позитивний ефект: легше змістити центр ваги човна до передньої частини.