Фільтр товарів
  • Ціна
    грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Тримач для фото-відео техніки

Тримач для фото-відео техніки

Показати:
Tp014 Тримач для фото-відео техніки з різьбленням 1/4
Тримач FASTen для фото-відео техніки встановлюється в універсальний замок Fasten Тримач має стандартне різьблення 1/4 дюйма. Завдяки стандартним ( «фото») різьбленням, монтаж самого власника, камери або фотоапарата не викликає будь-яких ускладнень. ..
582 грн
Без ПДВ: 582 грн
Tp038 Тримач для фото-відео техніки з різьбленням 3/8
Тримач FASTen для фото-відео техніки встановлюється в універсальний замок Fasten Тримач має стандартне різьблення 3/8 дюйма. Завдяки стандартним «фото» різьбленням, монтаж самого власника, камери або фотоапарата не викликає будь-яких ускладнень. Тримач обладнаний механізмом, що дозволяє регу..
682 грн
Без ПДВ: 682 грн
Ng001 Тримач для установки камери або портативних навігаційних вогнів
Тримач Ng001 дозволяє встановлювати і налаштовувати необхідне положення портативної камери або навігаційного вогню або іншого обладнання. Тримач для установки камери та навігаційних вогнів може бути виконаний у двох кольорах: чорний і сірий. До складу входить адаптер виготовлений з поліаміду який..
429 грн
Без ПДВ: 429 грн
Ng002 Поворотно-похилий держатель для установки камери або портативних навігаційних вогнів
Тримач Ng002 дозволяє встановлювати і налаштовувати необхідне положення портативної камери або навігаційного вогню або іншого обладнання. Тримач для установки камери та навігаційних вогнів може бути виконаний у двох кольорах: чорний і сірий. До складу входить адаптер виготовлений з поліаміду який..
539 грн
Без ПДВ: 539 грн
Ng003 Тримач для установки камери або портативних навігаційних вогнів
Тримач Ng003 дозволяє встановлювати і налаштовувати необхідне положення портативної камери або навігаційного вогню або іншого обладнання. Тримач для установки камери та навігаційних вогнів може бути виконаний у двох кольорах: чорний і сірий. До складу входить адаптер виготовлений з поліаміду який..
224 грн
Без ПДВ: 224 грн
Ng004 Тримач для 2-х екшн камер або портативних навігаційних вогнів
Тримач Ng004 дозволяє встановлювати і налаштовувати необхідне положення портативної камери або навігаційного вогню або іншого обладнання. Тримач для установки камери та навігаційних вогнів може бути виконаний у двох кольорах: чорний і сірий. До складу входить адаптер виготовлений з поліаміду як..
402 грн
Без ПДВ: 402 грн
Ng005 Поворотний тримач для екшн-камер 1/4
Тримач Ng005 дозволяє встановлювати і налаштовувати необхідне положення портативної камери або фототехніки та іншого обладнання. Тримач для установки камери та навігаційних вогнів може бути виконаний у двох кольорах: чорний і сірий. До складу входить адаптер виготовлений з поліаміду який встано..
402 грн
Без ПДВ: 402 грн
Ng005 Поворотний тримач для екшн-камер 1/4
Тримач Ng005 дозволяє встановлювати і налаштовувати необхідне положення портативної камери або фототехніки та іншого обладнання. Тримач для установки камери та навігаційних вогнів може бути виконаний у двох кольорах: чорний і сірий. До складу входить адаптер виготовлений з поліаміду який встановл..
402 грн
Без ПДВ: 402 грн
Ng400 Тримач для екшн-камери з подовжувачем Ex400 з можливістю повороту і нахилу
Тримач Ng400 дозволяє встановлювати і налаштовувати необхідне положення портативної камери або навігаційного вогню або іншого обладнання. Тримач для установки камери та навігаційних вогнів може бути виконаний в одному кольорі: чорний. Довжина даного власника 400 мм. До складу входить адаптер виго..
705 грн
Без ПДВ: 705 грн
Ng600 телескопічний двоступеневий держатель екшн- камери, довжиною 600 мм з можливістю повороту і нахилу
Тримач Ng600 дозволяє встановлювати і налаштовувати необхідне положення портативної камери або навігаційного вогню або іншого обладнання. Тримач для установки камери та навігаційних вогнів може бути виконаний в одному кольорі: чорний. Довжина даного власника 600 мм. До складу входить адаптер виго..
1003 грн
Без ПДВ: 1003 грн
Ng1100 телескопічний триступеневий держатель екшн-камери довжиною 1100 мм з можливістю повороту і нахилу
Тримач Ng1100 дозволяє встановлювати і налаштовувати необхідне положення портативної камери або навігаційного вогню або іншого обладнання. Тримач для установки камери та навігаційних вогнів може бути виконаний в одному кольорі: чорний. Довжина даного власника 1100 мм. До складу входить адаптер ви..
1164 грн
Без ПДВ: 1164 грн

лодки каячного типа с килем