Фільтр товарів
  • Ціна
    грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Набори для модернізації або ремонту човнів з ПВХ

Набори для модернізації або ремонту човнів з ПВХ

Показати:
1
  Туба з ремонтними латками з ПВХ призначена для зберігання латочок і клею, а також вміщує поплавці, документи тощо. Для ремонту човна необхідно: 1. На човні відзначити місце ремонту 2. Зазначене місце і латочку очистити і знежирити 3. Клей змішат..
250 грн
Без ПДВ: 250 грн
2
Захист днища човна ПВХ профілем 13.05 (7 м) Для посилення днища або балонів човна необхідно: 1. На накачаної човні відзначити (малярською стрічкою або ізоляційною стрічкою) місце 2. Зазначене місце і профіль очистити і знежирити 3. Клей змішати з затверджувачем (1:20 ) в стака..
795 грн
Без ПДВ: 795 грн
3
  Набір ручок великих. Для установки ручок на човен необхідно: 1. На накачаної човні зафіксувати трафарет (малярською стрічкою або 2. Зазначене місце і встановлюється деталь очистити і знежирити 3. Клей змішати з затверджувачем (1:20) в стаканчику 4. Нанести пензликом клей рі..
305 грн
Без ПДВ: 305 грн
4
  Набір ручок малих Для установки ручок на човен необхідно: 1. На накачаної човні зафіксувати трафарет (малярською стрічкою або 2. Зазначене місце і встановлюється деталь очистити і знежирити 3. Клей змішати з затверджувачем (1:20) в стаканчику 4. Нанести пензликом клей рівно..
269 грн
Без ПДВ: 269 грн
5
  Кріплення паливного бака і іншого багажу Призначений для фіксації паливного бака і іншого багажу двома варіантами - двома ременями уздовж або перехресно. Для установки кріплення паливного бака на човен необхідно: 1. Відзначити місце установки кріплення на настилі або транце чов..
182 грн
Без ПДВ: 182 грн
6
  Опора сидіння Для установки опор сидіння на човен необхідно: 1. На накачаної човні зафіксувати трафарет (малярською стрічкою або ізоляційною стрічкою) в 2. Зазначене місце і встановлюється деталь очистити і знежирити 3. Клей змішати з затверджувачем (1..
311 грн
Без ПДВ: 311 грн
7
  Набір римів для кріплення гумки Призначені для фіксації різного багажу на надутих балонах човна. Варіанти розташування римів можуть бути різні. Інструкція по застосуванню Для установки римів для кріплення гумки на човен необхідно: 1. На накачано..
0 грн
Без ПДВ: 0 грн
8
  Накладка транця Призначена для захисту транця човна від механічного пошкодження елементами навісного мотора. Інструкція по застосуванню Для установки накладки транця на човен необхідно: 1. Відзначити місце установки накладки на транце човна 2. Просвердлити відмічені міс..
76 грн
Без ПДВ: 76 грн
Тентовий набір для труби Ø 22мм
У цьому наборі зібрані всі необхідні деталі, які вам знадобляться для складання тенту для свого плавзасобу. Для того щоб зібрати тент, потрібно придбати алюмінієву трубу Ø 22мм і порізати її шість відрізків згідно зі схемою на малюнку (дивіться інструкцію). 1шт -Tf022-2 - Тен..
1269 грн
Без ПДВ: 1269 грн
Тентовий набір для труби Ø 32мм
У цьому наборі зібрані всі необхідні деталі, які вам знадобляться для складання тенту для свого плавзасобу. Для того щоб зібрати тент, потрібно придбати алюмінієву трубу Ø 32мм і порізати її шість відрізків згідно зі схемою на малюнку. (дивіться інструкцію). 1шт -Tf032-2 - Те..
1974 грн
Без ПДВ: 1974 грн
Тентовий набір для труби діаметром 22мм
У цьому наборі зібрані всі необхідні деталі, які вам знадобляться для складання тенту для свого плавзасобу. Для того щоб зібрати тент, потрібно придбати алюмінієву трубу Ø 22мм і порізати її шість відрізків згідно зі схемою на малюнку. (дивіться інструкцію). 1шт -Tf022-2 - Те..
1692 грн
Без ПДВ: 1692 грн
9
..
0 грн
Без ПДВ: 0 грн
10
  Опора сидіння рухлива. Для установки опори рухомого сидіння на човен необхідно: 1. На накачаної човні відзначити місце приклеювання лікпаза (малярською стрічкою або 2. Зазначене місце і встановлюється деталь очистити і знежирити 3. Клей змішати з затв..
0 грн
Без ПДВ: 0 грн
11 Кочети з тримачами для весел
  Кочети з тримачами для весел Для встановлення кочетів і тримачів весел на човен необхідно: 1. На накачаної човні зафіксувати трафарет (малярською стрічкою або ізоляційною стрічкою) в 2. Зазначене місце і встановлюється деталь очистити і знежирити 3. Кл..
632 грн
Без ПДВ: 632 грн
12
  Фал човновий 12 м Для установки фала на човен необхідно: 1. Зафіксувати його в необхідну деталь, заздалегідь встановлену на човен. Готово до експлуатації У комплект входить: Фал човновий (12 м) - 1 шт Артикул: No12 Габарити: 185 мм × 90 мм × 240 мм ..
385 грн
Без ПДВ: 385 грн

лодки каячного типа с килем

Ремонтні набори дозволяють відремонтувати або модернізувати вузли або елементи вашого човна