Фільтр товарів
  • Ціна
    грн - грн
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Привальні бруси

Привальні бруси

Показати:
13.11 Привал. брус 60мм одноколірний бухта 3 м.п.
        !!! Ціна за бухту (3 метри). Стандартна бухта 50 м. Можлива порізка по 3 метра, але потрібно уточнювати у менеджера Привал. брус 60мм одноколірний однополосий (3 м) ● Виготовлений з морозостійкого ПВХ. ● Основне застосування даного профі..
178 грн
Без ПДВ: 178 грн
13.12 Привал. брус 60мм двоколірний односмуговий бухта 6 м.п.
!!! Ціна за бухту (6 метрів). Стандартна бухта 50 м. Можлива порізка по 6 метрів, але потрібно уточнювати у менеджера ● Виготовлений з морозостійкого ПВХ. ● Основне застосування даного профілю це захист кільсона і днища, а також борту від механічних пошкоджень. ● Ст..
381 грн
Без ПДВ: 381 грн
13.15 Привал. брус 70мм одноколірний бухта 5 м.п.
          !!! Ціна за бухту (5 метрів). Стандартна бухта 50 м. Можлива порізка по 5 метрів, але потрібно уточнювати у менеджера Привал. брус 70мм одноколірний ● Виготовлений з морозостійкого ПВХ. ● Основне застосування даного п..
353 грн
Без ПДВ: 353 грн
14.11 Привал. брус 80мм двоколірний двосмуговий з відбійником бухта 8 м.п.
          !!! Ціна за бухту (8 метрів). Стандартна бухта 50 м. Можлива порізка по 8 метрів, але потрібно уточнювати у менеджера Привал. брус 80мм двоколірний двосмуговий з відбійником ● Виготовлений з морозостійкого еластичної ПВХ. ..
760 грн
Без ПДВ: 760 грн
13.01 Привал. брус 60мм одноколірний
        !!! Ціна за один погонний метр. Стандартна бухта 50 м. Можлива порізка по 10 метрів, але потрібно уточнювати у менеджера Привал. брус 60мм одноколірний однополосий (10м) ● Виготовлений з морозостійкого ПВХ. ● Основне застосування даного ..
60 грн
Без ПДВ: 60 грн
13.02 Привал. брус 60мм двоколірний односмуговий
!!! Ціна за один погонний метр. Стандартна бухта 50 м. Можлива порізка по 10 метрів, але потрібно уточнювати у менеджера ● Виготовлений з морозостійкого ПВХ. ● Основне застосування даного профілю це захист кільсона і днища, а також борту від механічних пошкоджень. ●..
64 грн
Без ПДВ: 64 грн
13.03 Привал. брус 40мм двоколірний односмуговий
  !!! Ціна за один погонний метр. Стандартна бухта 50 м. Можлива порізка по 10 метрів, але потрібно уточнювати у менеджера Привал. брус 40мм двоколірний односмуговий ● Виготовлений з морозостійкого ПВХ. ● Основне застосування даного профілю це захист кіль..
28 грн
Без ПДВ: 28 грн
13.04 Привал. брус 60мм двоколірний з відбійником
               !!! Ціна за один погонний метр. Стандартна бухта 50 м. Можлива порізка по 10 метрів, але потрібно уточнювати у менеджера Привал. брус 60мм двоколірний з відбійником ● Виготовлений з морозостійко..
78 грн
Без ПДВ: 78 грн
13.05 Привал. брус 70мм одноколірний
          !!! Ціна за один погонний метр. Стандартна бухта 50 м. Можлива порізка по 10 метрів, але потрібно уточнювати у менеджера Привал. брус 70мм одноколірний ● Виготовлений з морозостійкого ПВХ. ● Основне застосування даног..
72 грн
Без ПДВ: 72 грн
13.06 Привал. брус 70мм двоколірний
  Привал. брус 70мм двоколірний ● Виготовлений з морозостійкого еластичної ПВХ. ● Основне застосування даного профілю це захист борта від механічних пошкоджень, водяних бризок, а також для натяжки тенту при фіксації гачка за відбійник. ● Стандартн..
73 грн
Без ПДВ: 73 грн
13.07 Привал. брус 45мм двоколірний двосмуговий
..
28 грн
Без ПДВ: 28 грн
14.01 Привал. брус 80мм двоколірний двосмуговий з відбійником
          !!! Ціна за один погонний метр. Стандартна бухта 50 м. Можлива порізка по 10 метрів, але потрібно уточнювати у менеджера Привал. брус 80мм двоколірний двосмуговий з відбійником ● Виготовлений з морозостійкого еластичної ПВХ...
98 грн
Без ПДВ: 98 грн
14.04 Привал. брус 90мм одноколірний з відбійником
  Привал. брус 90мм одноколірний з відбійником Виготовлений з морозостійкого еластичної ПВХ. Основне застосування даного профілю це захист борта від механічних пошкоджень, водяних бризок, а також для натяжки тенту при фіксації гачка за відбійник. ..
128 грн
Без ПДВ: 128 грн

лодки каячного типа с килем

Привальний брус - аксесуар, призначений для захисту човна, катера або яхти від пошкоджень. У нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент елементів, що перешкоджають негативному впливу вітру, граду, каменів, коренів. У нас можна купити привальний брус для човна за привабливою ціною.

Навіщо потрібен привальний брус

В процесі швартування, під час знаходження човна на березі, а також при зіткненні з різноманітними перешкодами на воді корпус схильний до пошкоджень. Це погіршує не тільки зовнішній вигляд, а й зменшує ресурс. Знизити ризики, підвищити безпеку судна покликаний привальний брус.

У продажу представлені елементи захисту для катера, для гумового, алюмінієвого човна, якими можна комплектувати водний транспорт самостійно. Цей товар має невисоку вартість, що робить його доступним кожному власнику. Для вибору оптимального варіанту можна познайомитися з асортиментом і описами різних моделей або зв'язатися з нашим менеджером для отримання професійної консультації.

Де купити привальний брус

У нас представлені бруси різних варіацій: для алюмінієвого або гумового човнів, одноколірний, двоколірний брус, з відбійником і без, односмуговий і двосмуговий. Всі вироби мають високу зносостійкість. Вони розрізняються по ширині, яка варіюється від 40 до 90 мм. Продається товар в бухтах по 3, 5, 6, 8 метрів.

Брус з відбійником не тільки захистить від механічних пошкоджень і водяних бризок, але і дозволить натягнути тент. На ньому можна легко і швидко зафіксувати гачок.

Наш інтернет-магазин запрошує купити привальний брус для човнів ПВХ та інших видів суден високої якості. Аксесуари, які представлені в каталозі, виконані з морозостійкого матеріалу. Їх застосування дозволяє забезпечити захист кільсона, днища, борта. Вони мають привабливий дизайн, що позитивно позначиться на зовнішньому вигляді судна.