Новинки

наборы фастен

Новини
ТОП-10 аксесуарів для власника надувного човна

message icon news 06.08.2019

ТОП-10 аксесуарів для власника надувного човна Надувні човни, виконані з ПВХ, знайшли чималу популярність, яка рік від року все зростає. Така за ..

Читати далі...

Вибір і особливості кріплення якоря для надувного човна

message icon news 30.07.2019

Вибір і особливості кріплення якоря для надувного човна На перший погляд завдання по вибору якоря здається простою і не викликає ніяких труднощів. Але на ..

Читати далі...

Ловля щуки в траві: особливості снастей і техніки

message icon news 26.06.2019

Ловля щуки в траві: особливості снастей і техніки Одним з бажаних трофеїв для початківця рибалки є велика (або навіть середня) щука. Ця хижа риба д ..

Читати далі...

Подивитись все
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Ловля щуки в траві: особливості снастей і техніки

Ловля щуки в траві: особливості снастей і техніки

Одним з бажаних трофеїв для початківця рибалки є велика (або навіть середня) щука. Ця хижа риба досить хитра і обережна, тому її ловля вимагає певних знань, навичок і, звичайно ж, хороших снастей. Влітку одна з кращих можливостей вивудити прісноводного хижака - це ловля щуки в траві. У теплу пору року прибережні ділянки озер і ставків покриваються рясною рослинністю, в якій хижа риба влаштовує засідку, чекаючи нічого не підозрює плотву, піскарів, подлещиков, йоржів і окунів. Досить вибрати відповідне місце, яке почало кілька тижнів тому заростати, і, озброївшись терпінням, почати риболовлю з метою вивудити пару-другу щук.Однак відразу зауважимо, що великі екземпляри все ж вважають за краще триматися подалі від берега, наприклад, в коряжниках, ямах, на брівках, тому ловля щуки в траві на спінінг не підходить для лову гігантських екземплярів.

ловля щуки в траве

 

Особливості лову щуки на зарослих ділянках водойм

 

Спінінг

Для лову щуки в траві оптимально підходять спінінги, які стосуються легкому або середньому класу. Переважно вибирати моделі, які характеризуються підвищеною потужністю і забезпечують високу точність закидів. Справа в тому, що при лові щуки в траві на спінінг доведеться часто висмикувати снасті з зачепів і протягати оснащення через зарості, тому так важлива потужність бланка, що позначається в грамах (тест по вазі приманок). Оптимальним представляється вудилище швидкого ладу (згинається 1/3 частина), яке дасть можливість точно закидати снасть в місця, де щука в траві чекає свою здобич.

Також швидкий спінінг забезпечує кращий контроль в процесі виведення риби, яка прагне щосили піти назад в які забезпечували їй укриття зарості.

Приманка

Говорячи про те, яка приманка краще для щуки, відзначимо, що риба добре клює на силіконові віброхвости і твістери, на кроулери, Поппера і Уокер, на спіннербейти і гумових жаб. Не рекомендується використовувати звичайні приманочного вироби, наприклад, блешню з відкритими гачками, призначені для лову у відкритій воді. Вони будуть швидко збирати на себе водорості і траву при протягуванні, істотно ускладнюючи лов і знижуючи ймовірність успіху.</p>
Хороші приманки для лову щуки в траві оснащуються так званими офсетними гачками. Вони характеризуються вкрай низьким ступенем зацепляемості за рахунок своєї форми, що полегшує проводку снасті в заростях. Завдяки таким гачками ловля щуки на силікон в траві стає простіше і приємніше.

Волосінь

Можна знати все про те, як ловити щуку в траві, але якщо вибрати невідповідну волосінь, то улову не дочекатися. Досвідчені рибалки, щедро діляться своїми знаннями з новачками, рекомендують купувати плетені волосіні. Вони характеризуються підвищеною міцністю і дозволяють міцно утримувати розлюченого хижака, який прагне зірватися з гачка.

Також стійкість волосіні до розриву стане в нагоді в тому випадку, коли доведеться висмикувати приманку з заростей в ході такого процесі, як ловля щуки в траві (офсетні гачки теж, на жаль, іноді чіпляються за коріння, гарячі, стебла).

Особливості техніки лову щуки на зарослих ділянках водойм

Бажано випробувати кілька варіантів проводки при лові щуки на силікон в траві і користуватися найбільш ефективними або зручними. Найбільш поширеними є наступні:

  • хвилеподібна;
  • ривкова;
  • рівномірна;
  • ступінчаста;
  • проводка на знесення.

рыбалка на щуку в траве

Хвилеподібна передбачає плавне і рівномірне опускання і підняття спінінга в ході рівномірної підмотки волосіні. Ривкова проводка включає в себе ривки різної сили і величини. Вона входить в число класичних прийомів, так як характеризується високою ефективністю і забезпечує хороший улов тим, кому подобається ловля щуки в заростях трави. Також для лову щуки в заростях трави можна використовувати рівномірну проводку з однаковою швидкістю без ривків, хвиль і ін. Це базовий прийом, відповідний для початківців рибалок. Ступінчаста забезпечує зигзагообразний рух приманки, що досягається завдяки одночасному залученню вудилища і котушки.

Проводка на знесення більше підходить для місць з сильно вираженим перебігом.

Вибирайте правильний спінінг, волосінь і приманку, щоб забезпечити хороший улов і похвалитися перед товаришами своїми трофеями біля багаття за тарілкою наваристої юшки!

лодки каячного типа с килем