Надувні човни, виконані з ПВХ, знайшли чималу популярність, яка рік від року все зростає. Така за ..
На перший погляд завдання по вибору якоря здається простою і не викликає ніяких труднощів. Але на ..
Позитивний відгук
«
Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...» Олег Київ |
«
Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...» Василь Борзна |
«
Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...» |
Влітку представляється хороша можливість відпочити від роботи і навчання. Багато хто використовує відпустку або канікули, щоб зарядитися силами для майбутніх досягнень і звершень, отримати нові враження. Один з найбільш популярних видів активного відпочинку - рибалка влітку на річках і озерах. Вона дає можливість відчути одночасно і умиротворення від перебування на лоні природи, і азарт від ранкового або вечірнього клювання. Хтось використовує спінінги з інерційними і безінерційними котушками, щоб вудити рибку, проте не меншою популярністю користується стара і добра рибалка на поплавкову вудку.
Якщо ви хочете набути статусу грози риб, плаваючих в сусідній заплави, то потрібно приділити трохи часу, щоб підібрати відповідні аксесуари для лову карася на поплавкову вудку. Для лову в літні місяці підходять традиційні махові або так звані болонські вудилища. Технічний прогрес не обійшов стороною і сферу риболовлі, тому сьогодні махові вудки - це не застарілі бамбукові складові вудилища, а телескопічні конструкції, вироблені їх полімерних легких (але при цьому міцних) матеріалів.
Маховий бланк без пропускних кілець і додаткових елементів - це оптимальна оснащення для початківця рибалки. Досвідчені рибалки часто віддають перевагу болонським вудилищам, які характеризуються невеликими розмірами і дозволяють швидко змінювати поплавці, грузила і підводки. Такі вудки оснащуються пластиковими, легкими котушками інерційного типу.
Говорячи про те, яку волосінь вибрати для поплавковою вудки, відзначимо, що найбільшою популярністю користуються монофільні, плетені, флюоракарбонові волосіні. Рибалки рекомендують для лову карася використовувати плетені і монофільні волосіні, оптимально відповідні для махового закидання і витягування клюнули на гачок риби з водойми. Оптимальна товщина непомітною, тонкої, але при цьому досить міцною ліски - від 0,10 до 0,20 мм. Також при ловлі коропа в літню пору року можна використовувати потопаючу волосінь.
Крім того, щоб ловля карася на поплавкову вудку була успішною, потрібно підібрати правильний поплавок. Оптимальним варіантом представляються довгасті циліндричні і конусоподібні або стрижневі поплавці. Вони дають можливість помітити найменшу клювання. Крім цього, мала вага і розміри таких поплавців роблять їх менш помітними для карасів, які жадібно і без побоювань заковтують приманку.
Гачки для лову риби на поплавкову вудку виробляються зі сталі. Найкраще замовляти сріблясті світлі вироби, які не відлякують мешканців озер і річок своїм кольором.
Бажано вибирати гачки, які характеризуються злегка зігнутим цівкою, так як воно дає можливість насадити черв'яка так, щоб він зберігав гнучкість і не викликав підозри у карася зайвої прямотою. Якщо ж в якості наживки використовується крупа, горох, кукурудза, то форма цівки не має значення.
Добре, якщо жало гачка зігнуто так, щоб дивилося в бік цівки, це знижує ймовірність того, що клюнув карась зірветься. Для відвантаження вудки досить 2 або 3 свинцевих дробинок, що розташовуються на відстань 15-20 см від поплавка. Цей показник можна змінювати в залежності від поведінки риби. Тепер ви знаєте, яке вудилище вибрати для поплавковою лову, залишається дізнатися ознаки, за якими досвідчені рибалки визначають хороше для клювання місце.
Невеликі карасики воліють жити в водоймах малої глибини з щільними заростями водоростей, які виступають натуральним укриттям для цього виду риб. Якщо озеро чи заводь, затон річки або стоячий ставок росте трава й очерет, то найкраще місце для лову - це натуральні «вікна» між заростями. Карась має звичай харчуватися на прибережних мілинах, на кордонах води і очеретяною зарості. Нерідко його можна помітити і в дрібних ставках, на заливних луках.
Кращий час для такого заняття, як ловля риби на поплавкову вудку, - це ранок чи вечір, хоча і вдень карась теж добре клює, а ось вночі кількість клювань знижується приблизно в два рази.
Отже, застосувавши на практиці інформацію про те, як правильно зробити поплавкову вудку на карася, ви можете вирушати на водойму і починати вудити віддається перевага способом рибу, влившись в стрункі ряди рибалок!