Надувні човни, виконані з ПВХ, знайшли чималу популярність, яка рік від року все зростає. Така за ..
На перший погляд завдання по вибору якоря здається простою і не викликає ніяких труднощів. Але на ..
Позитивний відгук
«
Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...» Олег Київ |
«
Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...» Василь Борзна |
«
Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...» |
Ловля окуня - процес завжди дуже захоплюючий. Активність цієї риби завжди на висоті, за винятком аномально спекотної погоди, а ловити його можна в будь-який час доби і при будь-якій погоді. З початком осені, окунева рибалка помітно пожвавитися і стане доступною як для професіоналів і любителів, так і для новачків. У цій статті ми розповімо про звички окуня у вересні, де його варто шукати і на що краще ловити. Тепер про все по порядку.
Коли денна температура повітря впаде нижче 24 градусів, хижаки будуть значно більше часу проводити поблизу берегів і поверхні. На відміну від інших риб, злякати окуня з місця годівлі досить складно, оскільки він абсолютно не боїться шуму, хіба що вже дуже сильного. Малі та середні екземпляри смугастого хижака ведуть стайня спосіб життя, трофейні горбачі рідко покидають нижні шари водойми і можуть бути виловлені лише за допомогою плаваючого засобу. Відзначено, що найактивніша клювання трапляється в похмуру погоду з легким вітром. Детальніше пройдемося по його добовому пересуванні і улюблених місць.
На годівлю окунь йде уздовж берега річки або водоймища, постійно слідуючи одними і тими ж маршрутами. Особливо улюблені окунем глибокі бровки поблизу берегів, особливо крутих, межі прибережної рослинності, де годується дрібна рибка і мальок, а також різні захаращені і затінені ділянки з великою кількістю підводних каменів або коряжника. Краща клювання спостерігається рано вранці в невеликих затоках, в тихих вирах і у глибоких ям.
Оскільки окунь зараз активніше ніж в літні місяці, набагато результативніше буде використання легкої і швидкої снасті спінінга. Для лову цієї риби у вересні найчастіше беруть вудилище довжиною до 3 метрів при ловлі з берега і до 2 метрів при ловлі з човна. Оптимальний тест бланка складе від 5 до 15 грам. Котушку можна взяти практично будь-яку, головне щоб вона дозволяла без перешкод швидко вести приманку.
Плетена волосінь тут прийдеться як не можна краще, її низька еластичність, непомітність і висока міцність дозволять зробити як можна більш якісну підсічку. Тут варто зазначити, що ця риба найчастіше сама чіпляється на гачок, так що особливо сильних ривків снасті проводити не варто. Оптимальна товщина батогів волосіні складе близько 0,12 мм. Крім снасті спінінга рибалками нерідко використовується і поплавочная, вона також у вересні приносить непогані результати, проте і близько не дозволяє скористатися підвищеною активністю осіннього окуня.
Гра приманки повинна бути активною, в похмуру погоду її колір повинен бути яскравим, найкраще підійдуть сріблясті відтінки, а в яскраві сонячні дні ж краще віддати перевагу темним кольором. Для осінньої ловлі найкраще підійдуть невеликі воблери і блешні, довжина яких не перевищує 4 см. Також, непогано себе зарекомендували і силіконові приманки у вигляді твистеров і виброхвостов яскравих відтінків. Джиг-головки підбираються масою від 12 до 15 грам. Якщо ви все ж хочете спробувати свою удачу на поплавковою лову, то насадкою відмінно послужать мотиль, м'ясо ракоподібних, п'явка і черв'як. Бажаємо вам приємно провести час на риболовлі. Ні хвоста, ні луски!>
Студія "Трофей" 5 Вересень 13:00