Новинки

наборы фастен

Новини
ТОП-10 аксесуарів для власника надувного човна

message icon news 06.08.2019

ТОП-10 аксесуарів для власника надувного човна Надувні човни, виконані з ПВХ, знайшли чималу популярність, яка рік від року все зростає. Така за ..

Читати далі...

Вибір і особливості кріплення якоря для надувного човна

message icon news 30.07.2019

Вибір і особливості кріплення якоря для надувного човна На перший погляд завдання по вибору якоря здається простою і не викликає ніяких труднощів. Але на ..

Читати далі...

Ловля щуки в траві: особливості снастей і техніки

message icon news 26.06.2019

Ловля щуки в траві: особливості снастей і техніки Одним з бажаних трофеїв для початківця рибалки є велика (або навіть середня) щука. Ця хижа риба д ..

Читати далі...

Подивитись все
Відгуки покупців
Позитивний відгук
« Дуже хороший підхід до клієнта. Все розкажуть, підкажуть. Сподобалося те, що тебе не намагают ...»

rating 5
Олег Київ

« Відмінний рибальський інтернет магазин. Потрібний був подарунок для кума, підказали і допомог ...»

rating 5
Василь Борзна

« Искала подарок мужу на День рождение. Хотелось купить что-то по рыболовной тематике, так как ...»

rating 5

Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий)

Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий)
Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий) — изображение 2 Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий) — изображение 3 Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий) — изображение 4 Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий) — изображение 5 Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий) — изображение 6 Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий) — изображение 7 Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий) — изображение 8 Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий) — изображение 9 Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий) — изображение 10 Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий) — изображение 11 Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий) — изображение 12 Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий) — изображение 13 Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий) — изображение 14 Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий) — изображение 15 Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий) — изображение 16 Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий) — изображение 17 Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий) — изображение 18 Ss223 Майданчик для ехолота та іншого обладнання (сірий) — изображение 19
Виробник: FASTen BORIKA
Модель: Ss223 (сірий)
Наявність: Є в наявності
Ціна: 459 грн
Кількість:   В закладки

1 Інструкція по установці обладнання на майданчик.

1 Прикладіть кріплення обладнання до отворів знизу майданчики.

2 Вставте саморізи в обрані отвори з нижньої сторони майданчика і перейдіть ними отвір на лицьову сторону, викрутити саморізи. Можна також просвердлити отвори в обраних місцях.

3 Встановіть гайку або перевірте її наявність в місці для гайки на майданчику.

4 Встановіть обладнання на майданчик з лицьового боку і вставте отвори з отворами на кріпленні обладнання ованія.

!!! УВАГА: Місця для саморізів на зворотному боці майданчика виконані для ехолотів популярних торгових м арок і в окремих випадках можуть не підходити до кріплення обладнання. Тоді місце для кріплення виберіть самостійно. Використовуйте майданчик акуратно, щоб не пошкодити і не впустити встановлене обладнання.

Використовується для установки ехолотів популярних торгових марок, а також для монтажу фото-, відеоапаратури та інших пристроїв.

Майданчики сконструйовані з урахуванням розташування кріпильних отворів більшості видів обладнання. Виготовлені з високоміцного пластика - поліаміду. Для установки досить одного універсального замка.

Розмір майданчика - 164 * 68 мм

Колір вироби: чорний або сірий

Матеріал -поліамід.

УВАГА: Місця для саморізів на зворотному боці майданчика виконані для ехолотів популярних торгових марок і в окремих випадках можуть не підходити до кріплення обладнання. Тоді місце для кріплення виберіть самостійно. Використовуйте майданчик акуратно, щоб не пошкодити і не впустити встановлене обладнання.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:лодки каячного типа с килем